Ucieczka – nowy serial komediowy HBO autorstwa Vicky Jones zadebiutuje w HBO i HBO GO już 13 kwietnia

Facebooktwitter

hbo go seriale

Ucieczka to nowy serial komediowy HBO, który opowie historię prowadzącej dość monotonne życie Ruby, która pod wpływem jednego smsa wywraca swoje życie do góry nogami, rzuca wszystko i rusza w szaloną podróż po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie ukochanego ze studenckich czasów. Premiera serialu Ucieczka zaplanowana została na 13 kwietnia w HBO i HBO GO.

Pewnego dnia Ruby Richardson (Merritt Wever) dostaje sms-a i pod jego wpływem postanawia porzucić swoje nudne życie na przedmieściach, aby spotkać się ze swoim byłym chłopakiem ze studiów, Billy’m Johnsonem (Domhnall Gleeson). Siedemnaście lat wcześniej kobieta zawarła z nim pakt. Jeśli jedno z nich wyśle sms-a o treści „ucieczka”, a drugie odpowie tym samym, obydwoje porzucą wszystko i spotkają się na dworcu Grand Central w Nowym Jorku, aby razem wyruszyć w podróż przez Amerykę.

hbo go seriale

Twórczynią i producentką obrazu jest Vicky Jones (seriale Obsesja Eve, Fleabag). W serialu w głównych rolach występują zdobywczyni dwóch nagród Emmy Merritt Wever (serial Siostra Jackie), Domhnall Gleeson (Czas na miłość, serial Czarne lustro). W pozostałych rolach pojawią się: wyróżniona nagrodami Emmy oraz Złotym Globem Phoebe Waller-Bridge (serial Współczesna dziewczyna) jako Laurel – kobieta, którą Ruby i Billy spotykają w trakcie swojej podróży; Rich Sommer (serial Mad Men) jako Laurence – mąż Ruby; Tamara Podemski (serial Koroner) jako detektyw Babe Cloud oraz Archie Panjabi (serial Żona idealna, zobaczymy ją też w serialu HBO To wiem na pewno) jako Fiona.

Obowiązki producentów wykonawczych pełnili: Vicky Jones, Phoebe Waller-Bridge, Jenny Robins, Kate Dennis, Emily Leo oraz Oliver Roskill z ramienia Wigwam Films. Serial Ucieczka wyprodukowany został przez eOne – studio, które wcześnie zrealizowało serial HBO Ostre przedmioty.

Premiera serialu HBO Ucieczka (Run) odbędzie się w HBO i HBO GO już 13 kwietnia. W serwisie HBO GO pierwszy odcinek dodany zostanie nad ranem. Na antenie HBO emisja zaplanowana została tego samego dnia o godzinie 21.40. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze. Serial liczy 7 odcinków.

#zostanwdomu


Polecamy również

Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor i inni komiksowi superbohaterowie Marvela w ofercie HBO GO

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film Sol Levante

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner