Netflix Polska: ‘White Lines’ – główny zwiastun nowego serialu od twórcy ‘Domu z papieru’

Facebooktwitter

Netflix seriale

Na dzień przed premierą WHITE LINES – najnowszej produkcji Alexa Piny (Dom z Papieru) – Netflix prezentuje główny zwiastun serialu. Premiera na platformie już jutro – 15 maja.

WHITE LINES to produkcja twórców takich seriali Netflix jak Dom z papieru (scenarzysta) czy The Crown (producenci). Po dwudziestu latach od zaginięcia legendarnego DJ-a z Manchesteru, na Ibizie odnalezione zostaje jego ciało. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę by odkryć prawdę o wydarzeniach, jej porywające śledztwo prowadzi do świata klubów, kłamstw i tajemnic, zmuszając ją do zmierzenia się ze swoją ciemną stroną w miejscu, gdzie ludzie żyją na krawędzi.

  • Reżyseria: Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way i Alvaro Brechner.
  • Producenci: Chris Croucher – producent, Andy Harries i Sharon Hughff – producenci wykonawczy studia Left Bank Pictures (The Crown) oraz Álex Pina i Cristina López Ferraz producenci wykonawczy Vancouver Media (Dom z Papieru).
  • Scenariusz: Álex Pina.
  • Obsada: Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki, Transformers: Ostatni Rycerz), Marta Milans  (Shazam!, Przystań), Juan Diego Botto (Dobre Zachowanie), Nuno Lopes (Święty Jerzy, Linie Wellingtona), Daniel Mays (Line of Duty), Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie), Laurence Fox (Wiktoria, Lewis) oraz Angela Griffin (Turn Up Charlie, Specjalistki).
  • Zdjęcia: Ibiza, Majorka (Baleary).
  • Język: angielski z hiszpańskimi elementami.
  • Liczba odcinków: 10.
  • Średnia długość odcinka: 60 minut.

 

Bywają noce, po których kac nigdy nie mija. Już 15 maja odkryjesz rajską wyspę, na której łatwo o narkotyki, muzykę, seks… i morderstwo. „White Lines” to nowy serial twórcy „Domu z papieru”, Álexa Piny, i producentów „The Crown”, który pokazuje, że granica pomiędzy marzeniem a koszmarem czasami bywa niezwykle cienka. Czy Zoe Walker ją przekroczy?

 

White Lines (2020) | serial | można pobrać

Opis Netflix: Gdy jej brat zostaje znaleziony martwy, kobieta z Manchesteru porzuca swoje spokojne życie i rusza na Ibizę, aby odkryć prawdę o jego losie.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mocny, Trzymający w napięciu

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix: Sweet Tooth – nowy serial oparty na postaciach DC Comics

Netflix prezentuje zwiastun polskiego serialu oryginalnego „W głębi lasu”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner