Netflix prezentuje zwiastun polskiego serialu oryginalnego “W głębi lasu”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun W głębi lasu. Serial na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena już 12 czerwca na Netflix.

Nowy polski serial oryginalny Netflix na podstawie powieści Harlana Cobena. “W głębi lasu” już 12 czerwca. Tylko na Netflix.

Jest lato 1994 roku, wakacyjny obóz na łonie natury. Cztery osoby wchodzą do lasu, ale nigdy z niego nie wracają. Policji udaje się odnaleźć zwłoki dwójki z nich. Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), dziś warszawski prokurator, mimo upływu lat, nigdy nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry. Niespodziewane trafia na nowy ślad, który zdaje się być powiązany ze zniknięciem dziewczyny w 1994 roku. Co naprawdę wydarzyło się w lesie 25 lat temu?

W rolach głównych: Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski. Serial reżyserują Leszek Dawid (“Jesteś Bogiem”) oraz Bartosz Konopka (“Królik po berlińsku”).

O serialu

W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski (jako Paweł Kopiński) oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus (jako Laura Goldsztajn). Wśród obsady serialu znajdują się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Netflix seriale

W głębi lasu to kolejny polski serial oryginalny Netflix. Za reżyserię odpowiadają Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis. Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler (Ukryta gra), a producentami wykonawczymi – Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

W głębi lasu to kolejna, obok brytyjskiej serii The Stranger oraz hiszpańskiego El Inocente, współpraca między Cobenem a Netflix.

Netflix seriale

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 183 mln płacących abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

Netflix seriale

W głębi lasu (2020) | serial

Opis Netflix: Odnalezione ciało zostaje powiązane ze sprawą siostry warszawskiego prokuratora, która zniknęła 25 lat wcześniej. Na podstawie powieści Harlana Cobena.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale oparte na literaturze, Polskie seriale i programy, Seriale sensacyjne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Przerażający, Mroczny, Trzymający w napięciu

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiera serialu animowanego „Tru: Bajkowe opowieści” w ofercie Netflix Polska

Colectiv – nowy film dokumentalny HBO Europe zadebiutuje w HBO i HBO GO 4 czerwca 2020r

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner