Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film Sol Levante

Facebooktwitter

netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się wczoraj o zapowiadany wcześniej film anime Sol Levante. Z oferty został dziś usunięty jeden film, a kolejny tytuł został przeznaczony do usunięcia w dniu 14 kwietnia 2020r.

Wczorajsza nowość

Sol Levante (2020) | film, anime | 4m | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | brak dialogów

Opis Netflix: Młoda wojowniczka i jej towarzysz poszukują świętego miejsca, które podobno spełnia życzenia. Lepiej nie rozwścieczać pradawnych strażników i duchów.

To pierwsze ręcznie rysowane anime w jakości 4K HDR jest wspólną produkcją legendarnego studia Production I.G i Netflix.Gatunki: Anime — akcja, Anime w konwencji science fiction i fantasy, Filmy anime, Filmy japońskie, Akcja i przygoda, Science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy

Realizacja eksperymentalnego filmu w jakości 4K i HDR z dźwiękiem immersyjnym „Sol Levante” trwała dwa lata. Pracowali nad nim wybitni twórcy anime z firmy Netflix i innych wytwórni. Przy okazji premiery tego przełomowego filmu przedstawiamy historię jego powstania — od pomysłu do realizacji.


Film dziś usunięty

netflix filmy Strike a Pose (2016)
film – 1g25m – polskie napisyZobaczmy, co przez ćwierć wieku zmieniło się u tancerzy znanych z filmu „W łóżku z Madonną”, którzy występowali z piosenkarką podczas trasy Blond Ambition w 1990 r.

Film dostępny tylko do 13 kwietnia

netflix filmy The Chosen / Wybraniec (2016)
film – 1g50m – polskie napisyRok 1937. Hiszpański rewolucjonista szkoli radzieckiego szpiega, który ma wcielić się w rolę belgijskiego bogacza, aby doprowadzić do zabójstwa Lwa Trockiego w Meksyku.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix: Tyler Rake: Ocalenie – oficjalny zwiastun i plakat nowego filmu

KWIECIEŃ 2020 w HBO GO oraz HBO, HBO2 i HBO3 – zmiany w ofercie

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner