Netflix: Tyler Rake: Ocalenie – oficjalny zwiastun i plakat nowego filmu

Facebooktwitter

netflix filmy

Netflix Polska udostępnił dziś oficjalny zwiastun i plakat filmu Tyler Rake: Ocalenie, który zadebiutuje w ofercie 24 kwietnia 2020r. W roli głównej Chris Hemsworth.

Tyler Rake (Chris Hemsworth) to nieustraszony najemnik, który oferuje swoje usługi na czarnym rynku. Tym razem czeka go najniebezpieczniejsza misja w karierze: musi uratować porwanego syna bossa międzynarodowej siatki przestępczej.

Ten widowiskowy i trzymający w napięciu thriller, przy którym trudno zachować zimną krew, wyreżyserował Sam Hargrave, a jego producentami są Joe i Anthony Russo — wizjonerscy reżyserzy filmu „Avengers: Koniec gry”.

Tyler Rake (Chris Hemsworth) jest nieustraszonym najemnikiem, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake’a i porwanego chłopca.

Zdjęcia z planu

netflix filmy

netflix filmy

Tyler Rake: Ocalenie” to pełen akcji, trzymający w napięciu thriller w reżyserii Sama Hargrave’a. Za produkcję filmu odpowiadają firmy AGBO Films i TGIM Films, Inc. Producentami są Joe Russo, Anthony Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Eric Gitter i Peter Schwerin.

Zdjęcia zza kulis

netflix filmy

Informacje o filmie

  • Reżyseria: Sam Hargrave
  • Scenariusz: Joe Russo
  • Produkcja: Joe Russo, Anthony Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Eric Gitter, Peter Schwerin
  • Obsada: Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi, Priyanshu Painyuli, and David Harbour
  • Zdjęcia: Indie, Tajlandia

netflix filmy

 

Tyler Rake: Ocalenie (2020) | film | 1g57m | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Doświadczony najemnik jedzie do Bangladeszu, by odnaleźć porwanego syna barona narkotykowego. Ta z pozoru zwykła misja szybko zmienia się w desperacką walkę o życie.

W rolach głównych: Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda

Główną rolę w tym thrillerze gra Chris Hemsworth. Towarzyszą mu Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda i Golshifteh Farahani.

 

Gatunki: Filmy na podstawie literatury, Akcja i przygoda, Thrillery akcji
Kategorie: Brutalny, Mocny, Emocjonujący

#zostanwdomu


Polecamy również

The Midnight Gospel | Oficjalny zwiastun nowego serialu animowanego od Netflix Polska

KWIECIEŃ 2020 w HBO GO oraz HBO, HBO2 i HBO3 – zmiany w ofercie

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner