Netflix: Siły Kosmiczne – ogłoszenie daty premiery i pierwsze zdjęcia nowego serialu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix ogłasza datę premiery oraz prezentuje pierwsze kadry z serialu Siły Kosmiczne. Do obsady dołącza Lisa Kudrow.

Generał Mark R. Naird (Steve Carell) – uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem, otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz “Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Netflix seriale

Współtwórcami Sił Kosmicznych są Steve Carell oraz Greg Daniels (Biuro). Jest to komedia o pracy i ludziach odpowiedzialnych za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi – stawka jest wysoka, ale ich ambicje jeszcze większe.

Do obsady dołącza Lisa Kudrow, która zagra Maggie Naird – ukochaną generała Marka R. Nairda. Maggie to oddana żona, która poświęcała swoje życie karierze męża przez dwie dekady. Jednak kiedy on podejmuje wyzwanie od Białego Domu, ona postanawia obrać zupełnie inną ścieżkę.

Netflix seriale

Obsada: John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake.

Producentem wykonawczym serialu jest Howard Klein/3Arts (Biuro).

Siły Kosmiczne zadebiutują w ofercie Netflix już 29 maja 2020r.

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie – film Patryka Vegi „Bad Boy”

Ucieczka – nowy serial komediowy HBO autorstwa Vicky Jones zadebiutuje w HBO i HBO GO już 13 kwietnia

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner