Listopadowe premiery w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix Polska listopad 2020

Otrzymaliśmy od Netflix Polska informacje dotyczące premier filmowych i serialowych w ofercie na miesiąc listopad 2020. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

W listopadzie po dłuższej przerwie zajrzymy do Pałacu Buckingham, gdzie „zmiana podda tradycję próbie”. Czyli legendarna Żelazna Dama (Gillian Anderson) i Królowa Ludzkich Serc – Lady Diana (Emma Corrin) w kontrze do panującej monarchini (Olivia Colman) odcisną piętno nie tylko na losach rodziny królewskiej, ale i całego kraju. W najnowszym filmie Rona Howarda pt. Elegia dla bidoków z Glenn Close i Amy Adams wyciągniemy lekcję z międzypokoleniowej opowieści o zmaganiach pewnej rodziny z Ohio. Zestawienie zamykają debiutujące na Netflix produkcje w tym: czterokrotny zdobywca Oscara kultowy western W samo południe czy film Woody’ego Allena W deszczowy dzień w Nowym Jorku (w rolach głównych Timothee Chalamet i Jude Law).

Netflix

Netflix

Informacje o serwisie Netflix
Netflix
to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 193 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

COPYRIGHT © NETFLIX, INC. AND IT’S AFFILIATES, 2019. ALL RIGHTS RESERVED.

**DATES AND TITLES ARE SUBJECT TO CHANGE**

 

Zapowiedzi nowości w ofercie Netflix Polska na listopad 2020


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner