Netflix Polska prezentuje film „Najpierw zabili mojego ojca” w reżyserii Angeliny Jolie – zwiastun, plakat i data premiery

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-najpierw-zabil-mi-ojca-topNetflix ogłosił właśnie datę premiery swojego nowego oryginalnego filmu „Najpierw zabili mojego ojca” w reżyserii Angeliny Jolie – film pojawi się w serwisie Netflix 15 września. Udostępniono też oficjalny zwiastun i plakat promujący film.

Najpierw zabili mojego ojca to ekranizacja wspomnień pisarki i działaczki na rzecz praw człowieka Loung Ung, której udało się przeżyć krwawy reżim Czerwonych Khmerów (1975-1978). Historię oglądamy oczami małej Ung w wieku od piątego do dziewiątego roku życia, w czasie, gdy Czerwoni Khmerzy przejmują władzę w kraju. Film przedstawia niezłomnego ducha i poświęcenie Loung i jej bliskich, którzy robią wszystko, żeby pozostać razem, nawet na przekór straszliwemu reżimowi.

Najpierw zabili mojego ojca to oryginalny film Netfliksa wyprodukowany przez Angelinę Jolie oraz utytułowanego kambodżańskiego reżysera i producenta Rithy’ego Panha, nominowanego do Oscara za Znikający obraz. Producentami wykonawczymi filmu są Loung Ung, Maddox Jolie-Pitt, Adam Somner (Most szpiegów), Michael Vieira (Nad morzem) i Charles Schissel (Prestiż). Autorem zdjęć jest zdobywca Oscara Anthony Dod Mantle (Slumdog. Milioner z ulicy).

FTKMF_Vertical-Main_PRE_POL-1

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...