Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 25 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy serial. Dwa filmy zostały dziś usunięte z oferty, a kolejne 14 filmów zostało przeznaczone do usunięcia w dniu 1 lutego 2020r.

Dzisiejsza nowość

Chocolate (2019)
serial – polskie napisy 

Lekarz i szefowa kuchni połączeni przez ważne posiłki z przeszłości i teraźniejszości spotykają się ponownie, gdy rozpoczynają pracę na tym samym szpitalnym oddziale.

Sezon 1.: 16 odcinków od 25.01.2020 – Lekarz i szefowa kuchni połączeni przez ważne posiłki z przeszłości i teraźniejszości spotykają się ponownie, gdy rozpoczynają pracę na tym samym szpitalnym oddziale.

W rolach głównych: Ha Ji-won, Yoon Kye-sang, Jang Seung-jo
Twórcy: Lee Hyung-min, Lee Kyeong-hee

Gatunki: Romantyczne dramaty telewizyjne, Koreańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Uczuciowy, Romantyczny

Filmy dziś usunięte

Security / Ochroniarz (2017)
film – 1g31m – polskie napisy i lektor 

Były marine zostaje ochroniarzem w centrum handlowym i podejmuje się ochrony młodej dziewczyny ściganej przez uzbrojonych po zęby najemników.

Victoria and Abdul / Powiernik królowej (2017)
film – 1g51m – polskie napisy i lektor 

Pogodny i naiwny urzędnik z Indii odwiedza Anglię, by podarować prezent królowej Wiktorii, po czym niespodziewanie zaprzyjaźnia się z samotną monarchinią.

Filmy dostępne w ofercie tylko do 31 stycznia 2020r

78/52 (2017)
film – 1g31m – polskie napisy 

Filmowcy i znawcy filmów analizują 78 scen i 52 cięcia, które Hitchcock wykorzystał, by stworzyć legendarną — i przerażającą — scenę pod prysznicem w „Psychozie”.

Before the Flood / Czy czeka nas koniec? (2016)
film – 1g36m – polskie napisy i lektor 

Leonardo DiCaprio podróżuje po świecie, przyglądając się konsekwencjom wywołanego przez ludzi globalnego ocieplenia oraz próbom naprawy poczynionych szkód.

Brawl in Cell Block 99 / Blok 99 (2017)
film – 2g12m – polskie napisy i lektor 

Były bokser utrzymuje się ze sprzedaży narkotyków. Przez nieudaną transakcję ląduje w więzieniu i wkrótce musi znów walczyć, by obronić ciężarną żonę.

Vince Vaughn wciela się w antybohatera, który zmienia więzienie w prywatną strefę wojny, by uratować własną rodzinę.

 

W rolach głównych: Vince Vaughn, Jennifer Carpenter, Don Johnson

Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Kino niezależne, Niezależne filmy akcji i przygodowe
Kategorie: Mocne, Brutalne

Chauthi Koot (2015)
film – 1g56m – można pobrać – 5,56/10 – polskie napisy 

Napięta atmosfera między hindusami a sikhami w Pendżabie w latach 80. ukazana z perspektywy rodziny szukającej schronienia i dwóch mężczyzn jadących do Amritsaru.

Double Jeopardy / Podwójne zagrożenie (1999)
film – 1g45m – 7,42/10 – polskie napisy i lektor 

Libby została wrobiona w upozorowane morderstwo męża i odsiedziała za nie wyrok. Gdy wychodzi na wolność, postanawia naprawdę pozbyć się „zmarłego” małżonka.

Ghost / Uwierz w ducha (1990)
film – 2g6m – 7,26/10 – polskie napisy i lektor 

Sam (Patrick Swayze) i Molly (Demi Moore) są szczęśliwą, kochającą się parą. Pewnego wieczoru, w drodze powrotnej z teatru, zostają napadnięci i Sam ginie w walce. Zostaje uwięziony w postaci ducha do czasu, aż wyjaśni się, że jego śmierć nie była przypadkiem. Stara się ostrzec Molly przed grożącym jej niebezpieczeństwem, ale jak się okazuje, nie jest to takie łatwe dla ducha… [themoviedb.org]

Gun Runners (2015)
film – 1g29m – 6,13/10 – polskie napisy 

Dwaj kenijscy włóczędzy porzucają przestępczy żywot na rzecz kariery sportowej. Czy zamieniając karabiny na buty do biegania odmienią też swoje życie?

Highly Strung (2015)
film – 1g19m – 6,13/10 – polskie napisy 

Poznaj bliżej grupę Australian String Quartet, daj się porwać wielkiej pasji muzyków oraz zobacz bezcenne instrumenty, na których grają.

How the Beatles Changed the World (2017)
film – 1g49m – polskie napisy 

Wywiady i rzadko pokazywane nagrania archiwalne ukazują wpływ, jaki Beatlesi wywarli na muzykę i kulturę na całym świecie.

I Am Sun Mu (2015)
film – 1g27m – można pobrać – 6,13/10 – polskie napisy

Artysta propagandowy z Korei Północnej umyka do Seulu, gdzie tworzy sztukę satyryczną wyśmiewającą reżim Kim Dzong Ila, ale też zmaga się z konsekwencjami ucieczki.

Mad Max: Fury Road / Mad Max: Na drodze gniewu (2015)
film – 2g0m – 7,07/10 – polskie napisy i lektor 

Na postapokaliptycznym pustkowiu Max pomaga buntowniczce i grupie więzionych kobiet uciec przed tyranem, odeprzeć ataki wrogów i odnaleźć dom.

Step Up / Step Up – Taniec zmysłów (2006)
film – 1g42m – 7,3/10 – polskie napisy i lektor 

Skazany na prace społeczne w elitarnej szkole artystycznej Tyler to uliczny cwaniak, który odkrywa w sobie dryg do tańca, gdy poznaje jedną z utalentowanych uczennic.

W tym dramacie romantycznym Channing Tatum wystąpił u boku swojej przyszłej żony, Jenny Dewan-Tatum.

 

The 9th Life of Louis Drax / 9. życie Louisa Draxa (2016)
film – 1g47m – można pobrać – 5,91/10 – polskie napisy i lektor 

Gdy przyciągający wypadki Louis spada z urwiska i zapada w śpiączkę, lekarz zaczyna podejrzewać, że zamieszane są w to paranormalne siły.

The Hurt Business / Droga bólu (2016)
film – 1g51m – można pobrać – 6,13/10 – polskie napisy 

Film dokumentalny z udziałem legend i wschodzących gwiazd MMA, prezentujący historię tego brutalnego sportu oraz chwile triumfu i słabości jego zawodników.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiera filmu „Rosie” w ofercie HBO GO Polska

Netflix: Jaskier i Yennefer vs. polskie eliksiry | Wiedźmin

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner