Premiery w ofercie Netflix Polska – nowy sezon „Narcos: Meksyk” – 13 lutego 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe filmy i jeden serial animowany oraz o nowy sezon serialu Narcos: Meksyk i nowy odcinek 4. sezonu Riverdale.

Dzisiejsze nowości

2. sezon Narcos: Mexico / Narcos: Meksyk (2018) | serial, sezon 1-2 | 18+ | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Lata 80. ubiegłego wieku. Zobacz początek wojny narkotykowej w Meksyku i narodziny kartelu z Guadalajary w nowej, mocnej odsłonie serialu „Narcos”.

W nowej odsłonie serialu „Narcos” naprzeciw siebie stają Diego Luna („Łotr 1”) i Michael Peña („American Hustle”).

 

Sezon 1.: 10 odcinków – W pełnej mocnych scen nowej części „Narcos” zobaczysz, jak rozpętała się narkotykowa wojna w Meksyku lat 80. i jak do władzy doszedł kartel z Guadalajary.

Sezon 2.: 10 odcinków od 13.02.2020 – Félix próbuje utrzymać kontrolę nad handlem kokainą, ale pragnienie zemsty ze strony agentów DEA i konflikty w kartelu zagrażają jego ambicjom.

W rolach głównych: Diego Luna, Michael Peña, Scoot McNairy
Twórcy: Carlo Bernard, Chris Brancato, Doug Miro

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodoweKategorie: Mocny, Mroczny, Emocjonujący

Obsada: Diego Luna, Michael Peña, Scoot McNairy, Tenoch Huerta, Joaquin Cosio, José María Yazpik, Matt Letscher, Alyssa Diaz

Sezon 2 to dalszy ciąg historii Miguela Ángela Félixa Gallardo, teraz ojca chrzestnego pierwszego meksykańskiego kartelu — kartelu Guadalajara — który próbuje utrzymać władzę, rozwijać swoje imperium i poradzić sobie ze zdradami i ofiarami poniesionymi w drodze do pozycji El Padrino. Rośnie napięcie między rywalizującymi terytoriami kartelu. Félix traci kontrolę nad sytuacją. Meksyk czeka zemsta za śmierć agenta DEA, Kikiego Camareny, który zginął z rąk kartelu i skorumpowanych polityków. Prowadzona przez zawziętego i nieprzestrzegającego zasad agenta DEA Walta Breslina „Operacja Leyenda”, wymierzona w Félixa Gallardo i jego najbliższych współpracowników, dodatkowo destabilizuje kartel.

Dragon Quest Your Story (2019)
film – 1g42m – polskie napisy

Luca podąża śladami ojca, aby uwolnić matkę ze szponów Ladji. Jego jedyną nadzieją jest odnalezienie boskiego bohatera, który włada magicznym mieczem.

W rolach głównych: Takeru Sato, Kasumi Arimura, Haru

Gatunki: Anime dla graczy, Anime oparte na grach wideo, Anime — akcja, Filmy anime, Filmy japońskie, Akcja i przygoda, Filmy familijne i dla dzieci
Kategorie: Emocjonujący

Love Is Blind / Miłość jest ślepa (2020)
serial – polskie napisy i lektor

Nick i Vanessa Lachey przeprowadzają eksperyment społeczny, w którym samotni mężczyźni i kobiety szukają miłości i zaręczają się, zanim spotkają się twarzą w twarz.

Sezon 1.: 5 odcinków od 13.02.2020 – Nick i Vanessa Lachey przeprowadzają eksperyment społeczny, w którym samotni mężczyźni i kobiety szukają miłości i zaręczają się, zanim spotkają się twarzą w twarz.

W rolach głównych: Nick Lachey, Vanessa Lachey

Gatunki: Reality TV o ślubach i romansach, Reality TV z elementem rywalizacji, Reality TV, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Romantyczny

Truth or Dare: Extended Director’s Cut / Prawda czy wyzwanie (rozszerzona wersja reżyserska) (2018)
film – 1g40m – polskie napisy i lektor

W tej reżyserskiej wersji thrillera wytwórni Blumhouse grupa przyjaciół bierze udział w grze „Prawda czy wyzwanie”, która okazuje się śmiertelnie niebezpieczna.

W rolach głównych: Lucy Hale, Tyler Posey, Violett Beane

Gatunki: Horrory, Horrory o zjawiskach nadprzyrodzonych
Kategorie: Przerażający, Straszny


13 odcinek 4. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Twórcy: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

Sezon 4: Śmiałe przygody spotykają przeszywający mrok, podczas gdy Riverdale przeżywa nowy rodzaj żałoby, a bohaterowie przygotowują się na kluczowy test: ostatnią klasę liceum.

 

S4:O13 – 13. Rozdział siedemdziesiąty: Idy marcowe – 43 min

Archie próbuje pogodzić się z rzeczywistością. El Royale ma nowego klienta. Jughead stawia czoła poważnym oskarżeniom… z zaskakującym skutkiem.

 

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy dla nastolatków, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mroczne, Wzruszające

Obsada: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Casey Cott, Luke Perry, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Mädchen Amick, Ashleigh Murray, Skeet Ulrich, Lochlyn Munro, Martin Cummins, Nathalie Boltt, Mark Consuelos, Vanessa Morgan, Charles Melton, Robin Givens, Molly Ringwald, Asha Bromfield, Jordan Connor, Drew Ray Tanner, Alvin Sanders

UWAGA: Nowe odcinki serialu zadebiutują w ofercie od 27 lutego oraz 5  i 12 marca 2020r.


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiera filmu „Romeo i Julia: Poza słowami” w ofercie HBO GO Polska – 13 lutego 2020

Netflix Polska: Premiery filmowe w ofercie – 12 lutego 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner