Netflix Polska: Premiery filmowe w ofercie – 12 lutego 2020

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe filmy, w tym jedną polską produkcję.

Dzisiejsze nowości

Fanatyk (2017)
film – 32m – polska produkcja

Ma swoje własne problemy. Musi jednak opanować obsesję ojca na punkcie wędkarstwa, zanim jego dziwaczne zachowanie zrujnuje całą rodzinę.

W rolach głównych: Piotr Cyrwus, Mikołaj Kubacki, Anna Radwan

Gatunki: Komedie, Mroczne komedie, Dramaty, Filmy polskie, Komedie polskie, Kino niezależne
Kategorie: Cyniczny, O nietypowej tematyce, Intelektualny, Mroczny

 

To All the Boys: P.S. I Still Love You / Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham (2020)
film – 1g42m – polskie napisy i lektor

Lara Jean jest oficjalnie dziewczyną Petera, więc wszystko powinno być super, prawda? Niestety sprawy się komplikują, gdy w jej życiu znowu pojawia się dawna sympatia.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision

W rolach głównych: Lana Condor, Noah Centineo, Jordan Fisher

Gatunki: Filmy dla nastolatków, Filmy na podstawie literatury, Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Pogodny, Romantyczny

W nowym roku szkolnym Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie udają już, że są parą. Naprawdę SĄ parą. Lara Jean przeżywa z Peterem swoje pierwsze ważne doświadczenia życiowe — pierwszy prawdziwy pocałunek, pierwszą prawdziwą randkę, pierwsze walentynki. Okazuje się jednak, że coraz częściej polega na Kitty i Margot (Anna Cathcart i Janel Parrish), Chris (Madeleine Arthur) i — zupełnie nieoczekiwanie — Stormy (Holland Taylor), które pomagają jej opanować emocje w tym nowym rozdziale życia, w którym próbuje zachować równowagę między związkiem z chłopakiem a poszukiwaniem samej siebie. Kiedy na scenie znowu pojawia się John Ambrose (Jordan Fisher), inny adresat jej dawnych listów miłosnych, Lara Jean sama musi odpowiedzieć sobie na pytanie: „Czy dziewczyna może zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie?”

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 12 lutego 2020

Netflix: Altered Carbon: sezon 2 | Główny zwiastun i nowe zdjęcia z planu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner