Netflix: Altered Carbon: sezon 2 | Główny zwiastun i nowe zdjęcia z planu

Facebooktwitter


Netflix
zaprezentował dziś główny zwiastun drugiego sezonu serialu Altered Carbon, który zadebiutuje w ofercie już 27 lutego. Mamy też kilkanaście zdjęć z planu nowego sezonu.

Akcja serialu „Altered Carbon” rozgrywa się 300 lat w przyszłości w społeczeństwie odmienionym przez nową technologię, która pozwala zapisywać świadomość w cyfrowej postaci i przenosić ją z ciała do ciała, przez co śmierć nie jest już nieodwracalna.

Drugi sezon tego złożonego i intrygującego serialu science fiction kontynuuje historię Takeshiego Kovacsa (w tej roli Anthony Mackie), jedynego ocalałego żołnierza z elitarnej grupy międzygwiezdnych wojowników, który od stuleci poszukuje swojej zaginionej ukochanej znanej jako Quellcrist Falconer (Renée Elise Goldsberry). Po wielu dekadach spędzonych na przeczesywaniu galaktyki Kovacs powraca na rodzinną planetę zwaną Światem Harlana, gdzie ma nadzieję wreszcie odnaleźć Quell. Podczas śledztwa w sprawie serii brutalnych morderstw prześladowany przez wydarzenia z przeszłości Kovacs ze zdumieniem odkrywa, że jego nowa detektywistyczna misja i wieloletnia pogoń za Quell są jednym i tym samym zadaniem. Z pomocą swojego lojalnego asystenta Poego (Chris Conner) Kovacs musi połączyć siły z nowymi sprzymierzeńcami, aby przechytrzyć wrogów i odnaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie: kim jest Quellcrist Falconer?

W drugim sezonie serialu „Altered Carbon” występują Anthony Mackie, Renée Elise Goldsberry, Lela Loren, Simone Missick, Chris Conner, Dina Shihabi i Torben Liebrecht. Gościnnie wystąpią także Will Yun Lee oraz James Saito.

Serial na podstawie klasycznych powieści science fiction autorstwa Richarda K. Morgana z serii „Modyfikowany węgiel” został stworzony przez Skydance Television. Producentami wykonawczymi są: Alison Schapker, Laeta Kalogridis, James Middleton, Rose Lam, Bradley J. Fischer, James Vanderbilt, Mike Medavoy i Arnold W. Messer, a także David Ellison, Dana Goldberg i Marcy Ross ze Skydance.

Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Anthony Mackie jako Takeshi Kovacs w 2. sezonie serialu „Altered Carbon” — już 27 lutego 2020r. tylko na Netflix.


Altered Carbon (2018) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR Dolby Vision,  Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po 250 latach zamrożenia więzień dostaje nowe ciało i szansę odzyskania wolności — w tym celu musi rozwiązać sprawę zagadkowego morderstwa.

Ten serial oparty na powieści cyberpunkowej Richarda K. Morgana dostał nominację do Emmy za najlepsze efekty specjalne.Sezon 1.: 10 odcinków – Daleka przyszłość, gdzie świadomość można przenosić z ciała do ciała. Pewien buntownik zostaje przywrócony do życia, aby rozwiązać skomplikowaną sprawę morderstwa.

 

W rolach głównych: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda
Twórcy: Laeta Kalogridis

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Seriale oparte na literaturze, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Zagmatwany, Brutalny, Mroczny


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 11 lutego 2020

Netflix: Sex Education – sezon 3. potwierdzony

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner