Serial „Dziedzictwo Jowisza” zadebiutuje już w maju na Netflix

Facebooktwitter

Netflix seriale

Dziedzictwo Jowisza to serial o superbohaterach oparty na komiksach Marka Millara i Franka Quitely’ego, który opowiada historię obejmującą wiele dziesięcioleci i porusza trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością.

Po niemal stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać dziedzictwo swoim dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak najpierw zapracować na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu legendy uwielbianych przez cały świat rodziców i przy ich wysokich standardach.

W główne role wcielą się: Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

Producenci wykonawczy: Mark Millar, Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton i  Sang Kyu Kim

Premiera ośmioodcinkowej serii Dziedzictwo Jowisza już 7 maja 2021r.na Netflix.

Dziedzictwo Jowisza | Oficjalny teaser


O Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Netflix: Serial „Ferajna z Baker Street” zadebiutuje w ofercie już w marcu – mamy zapowiedź i zdjęcia

Luty 2021 w ofercie HBO GO – aktualizacja listy nowości w ostatnim tygodniu miesiąca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner