Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (05.07.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix-slodkie-klamstewka-bg-1Netflix Polska uzupełnił dziś swoją ofertę o odcinki finałowe seriali:

Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka (2010) – serial, sezon 1-7 – 13+ – 8,56/10 – polskie napisy i lektor
Po zaginięciu liderki grupy cztery niegdyś bliskie sobie przyjaciółki ze szkoły ponownie łączy szantażysta, który grozi, że wyjawi ich najmroczniejsze sekrety.

Jeden z najpopularniejszych w Ameryce seriali telewizyjnych dla nastolatków oparty na książkach Sary Shepard.

W rolach głównych: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale romantyczne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: I. Marlene King

Sezon 1: Po roku od zaginięcia liderki ich grupy przyjaciółki zaczynają otrzymywać wiadomości od nieznajomego, który grozi, że wyjawi ich najmroczniejsze tajemnice.

Sezon 2: Aria, Emily, Hanna i Spencer jednoczą siły, aby wyjaśnić, co właściwie stało się z Ianem oraz trzymać coraz bardziej podejrzliwych mieszkańców na dystans.

Sezon 3: Chociaż Aria, Emily, Hanna i Spencer poznały tożsamość „A”, tajemnice i kłamstwa nadal nie odstępują ich na krok.

Sezon 4: W nerwowym oczekiwaniu na nowe niespodzianki, jakie przygotuje dla nich „A”, dziewczęta próbują wydobyć informacje od Mony, która również stała się celem.

Sezon 5: Gdy wcześniej uznana za zmarłą Alison powraca do Rosewood, podejrzliwość mieszkańców osiąga apogeum. Nikt nie wie, komu może zaufać.

Sezon 6: W sezonie 6. Aria, Emily, Hanna, Spencer i Mona próbują zakończyć koszmar, który zgotował im Charles. Wkrótce uda im się dowiedzieć więcej o swoim prześladowcy.

Sezon 7: Dziwaczne wydarzenia i niepokojące rewelacje nieustannie prześladują cztery dziewczyny z Rosewood, które łączą siły, by rozwiązać tajemniczą zagadkę.

S7:O20 – Odcinek finałowy: Dopóki śmierć nas nie rozłączy – 88m
netflix-slodkie-klamstewka-S7E20

Minął rok, a w życiu dziewczyn zaszło wiele zmian. Ich przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć.


iZombie (2015) – serial, sezon 1-3 – 16+ – 8,11/10 – polskie napisy i lektor
Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i pro

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

S3:O13 – Finale: Looking for Mr. Goodbrain, Część 2 – 42m
netflix-izombie-S3O13
Dzień Ujawnienia się zbliża, a problemy Chase’a Gravesa narastają. Liv odkrywa, że za epidemią śmiertelnie niebezpiecznej grypy kryje się mroczny spisek.

KOMENTARZE:

13 myśli nt. „Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (05.07.2017)

      • No i wyszedł całkiem dobrze. Teraz usunęli go nawet z 1 sezonu. Nie jestem jakimś wielkim fanem dubbingu, ale już lepiej by zrobili jak by zostawili w 1 sezonie dubbing i lektora na osobnych ścieżkach.

  1. Czy ktoś wie dlaczego nie ma sezonu 7 słodkich kłamstewek, ostatni możliwy odcinek jaki mogę obejrzeć jest z 6 sezonu
    Czy u kogoś sytuacja wyglada tak samo czy tylko ja tak mam?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...