Netflix: OUTLAW KING – Chris Pine szuka zemsty w nowym filmie Davida Mackenziego – mamy oficjalny zwiastun HD i zdjęcia z planu!

Facebooktwitter

netflix Outlaw King
Netflix udostępnił dziś zwiastun nowego filmu Davida Mackenziego z Chrisem Pinem w roli głównej – OUTLAW KING.

Premiera OUTLAW KING już 9 listopada 2018 r. tylko na Netflix.

O filmie OUTLAW KING
OUTLAW KING to dotychczas nieopowiedziana prawdziwa historia Roberta I Bruce’a, który w ciągu jednego roku z upadłego szlachcica stał się królem, a następnie wyjętym spod prawa bohaterem. W zniewolonej przez Anglię średniowiecznej Szkocji walczył, by ocalić swoją rodzinę, lud i kraj. Po przejęciu szkockiej korony, Robert i jego garstka sprzymierzeńców muszą stawić czoła najsilniejszej armii świata, dowodzonej przez króla Edwarda I oraz jego nieprzewidywalnego syna, księcia Walii.

Netflix Outlaw King

Reżyseria:David Mackenzie (Aż do piekła)
Twórcy: Bash Doran, James MacInnes i David Mackenzie
Scenariusz – współpraca: Mark Bomback i David Harrower
Zdjęcia: Barry Ackroyd
Scenografia: Don Burt
Kostiumy: Jane Petrie
Montaż: Jake Roberts
Obsada: Chris Pine, Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh, Billy Howle, Tony Curran, Stephen Dillane, James Cosmo, Sam Spruell

Netflix Outlaw King

OUTLAW KING będzie miał swoją premierę jako film otwarcia podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto 6 września 2018 r.

Netflix Outlaw King


Outlaw King / Król wyjęty spod prawa (2018) | film | 16+ | UHD/4K
| polskie napisy i lektor

Dramat kostiumowy opowiadający historię Roberta I Bruce’a, który sięgnął po szkocką koronę, za co król Anglii zgotował mu ciężki los.

W rolach głównych: Chris Pine, Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh
Gatunki: Akcja i przygoda, Filmy akcji i przygodowe o tematyce wojskowej, Filmy przygodowe, Dramaty, Filmy i seriale kostiumowe, Dramaty oparte na faktach, Dramaty o tematyce wojskowej, Dramaty polityczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Reżyser: David Mackenzie


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (20.08.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, serial usunięty oraz nowe filmy przeznaczone do usunięcia (18.08.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner