Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – pożegnalne odcinki serialu „Pełniejsza chata” i „Tru: Tęczowy ratunek”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.5]

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy film animowany dla dzieci i pożegnalne odcinki 5. sezonu serialu „Pełniejsza chata”. Dwa seriale i jeden film zostały dziś usunięte z oferty.

Dzisiejsze nowości

9 pożegnalnych odcinków 5. sezonu Pełniejsza chata / Fuller House ( 2016) | serial, sezon 1-4 | UHD, 4K | 9,41/10 | polskie: napisy i lektor

Opis Netflix: Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.

Sequel popularnego serialu „Pełna chata” był nominowany do nagrody Emmy dla najlepszego programu dla dzieci.W rolach głównych: Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber
Twórcy: Jeff Franklin

Sezon 1.: 13 odcinków – Chata Fullerów szybko się zapełnia w pierwszym sezonie. D.J., Stephanie, Kimmy i dzieciaki stawiają czoła rozmaitym problemom, od walk o pokoje po zawody miłosne.

Sezon 2.: 13 odcinków – W drugim sezonie dom rodzin Tanner, Fuller i Gibbler wypełnia się śmiechem, nieoczekiwanymi gośćmi i pasjonującymi nowymi związkami.

Sezon 3.: 18 odcinków – Nastoletnia miłość, rodzinne przyjęcia, ślub za granicą i (być może) nowy dzidziuś — to będzie lato pełne wrażeń.

Sezon 4.: 13 odcinków – Klany Tannerów, Fullerów i Gibblerów wracają z nową porcją rozrywki. Romans DJ i Steve’a rozkwita na nowo. Wkrótce na świecie ma pojawić się nowy członek rodziny.

Sezon 5: 9 odcinków – Chata jest jeszcze pełniejsza — pojawił się w niej nowy członek rodziny, który wymaga ciągłej opieki. Na szczęście Jimmy i Steph mają mnóstwo chętnych do pomocy.

Sezon 5.: dodatkowe 9 odcinków pożegnalnych (10-18) od 2.06.2020.

Gatunki: Sitcomy, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Uczuciowy

Netflix film True: Rainbow Rescue / Tru: Tęczowy ratunek (2020)
film dla dzieci i młodzieży – 23m

Tru i Bazyli wyruszają na drugi koniec tęczy, by znaleźć dzielną podróżniczkę i najlepszą przyjaciółkę Króla Tęczy.

W ofercie od: 2020-06-02

W rolach głównych: Michela Luci, Jamie Watson, Eric Peterson
Twórcy: Jeff Borkin, Samuel Borkson, Arturo Sandoval III, Bill Schultz, Mary Bredin, Frank Falcone

Gatunki: Seriale dla dzieci, Kanadyjskie programy i seriale, Telewizyjne kreskówki

Seriale i film dziś usunięte

Netflix seriale Cannabis (2016)
serial – 6,13/10 – polskie napisy i lektor

Gdy wielki ładunek marihuany pada łupem złodziei, konsekwencje dotykają wszystkich zamieszanych w przemyt narkotyków z Maroka do Europy: zarówno grube ryby, jak i płotki.

Netflix seriale Hotel Beau Séjour (2017)
serial – 6/10 – polskie napisy

Uwięziona na progu zaświatów Kato bada sprawę własnej tajemniczej śmierci w swoim pozornie spokojnym miasteczku, odkrywając szereg powiązanych ze sobą sekretów.

Netflix film The Creative Brain / Kreatywny mózg (2019)
film – 52m – polskie napisy

Neurobiolog David Eagleman analizuje pracę innowatorów z różnych dziedzin, by znaleźć odpowiedź na pytanie, jak skłonić nasz mózg do większej kreatywności.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiera filmu „Venom” z polskim dubbingiem w ofercie Netflix Polska

Premiery w ofercie HBO GO Polska – „Czarownica 2” i 27 nowych filmów

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...