Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (11.04.2018)

Facebooktwitter

netflix-Shadowhunters The Mortal Instruments-s3-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 4 odcinek 3. sezon serialu:

Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) – serial, sezon 1-3 – 13+ – 6,93/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ed Decter

S3O4 – 4. Na skraju przepaści – 43 min
netflix-shadowhunters-S3O4

Przyjaciele Jace’a są zaniepokojeni zmianami w jego osobowości. Simon znajduje idealnego współlokatora. Clary i Izzy ścigają wampira, który wymknął się spod kontroli.

Sezon 1: Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2: Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

Sezon 3: Nocni Łowcy zmagają się ze zmianami w swoich prywatnych życiach, a tymczasem demon Lilith wyrusza na misję wskrzeszenia Jonathana.

Clary i Jace wciąż skrywają swe mroczne tajemnice, a Nocni Łowcy muszą poradzić sobie z nowym zagrożeniem w postaci potężnego demona budującego armię popleczników.


Wczoraj w ofercie Netflix Polska zadebiutował nowy odcinek serialu:netflix-Black Lightning-bg2-1
11 odcinek 1. sezonu Black Lightning (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‚Krondon’ Jones III
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy, Dramaty społeczne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

 

Porzucił życie superbohatera, aby zająć się rodziną. Jednak gdy jego miastu zaczyna grozić niebezpieczeństwo, zamaskowany bohater, znany jako Black Lightning, powraca.

S1O11 – 11. Czarny Jezus: Księga ukrzyżowania – 41 min
netflix-Black Lightning-S1E11

Gdy w wyniku spisku Jefferson ląduje za kratami, Anissa i Gambi starają się odwrócić uwagę organizacji ASA, a Henderson szuka haków na innych policjantów.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (11.04.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (08.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner