Premiera komedii „Zakochana złośnica” w ofercie HBO GO Polska

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na czerwiec 2020r. do oferty trafił dziś jeden nowy film.

Dzisiejsza nowość

Zakochana złośnica / 10 THINGS I HATE ABOUT YOU (1999) | film, romantyczny, komedia | 94m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.3/10

Rozwiedziony lekarz Walter Stratford wychowuje córki według surowych zasad. W myśl jednej z nich młodsza Bianca może zacząć spotykać się z chłopcami, jeśli starsza Katarina będzie to już robić. O ile jednak urocza Bianca (Larisa Oleynik) cieszy ogromnym powodzeniem, to silna i niezależna Katarina (Julia Stiles) wyraźnie stroni od chłopców. Rówieśników uważa za niedojrzałych i nierównych sobie. Bianka jest tym faktem przerażona. Chciałaby się umówić z przystojnym Joey’em Donnerem (Andrew Keegan) nie wie jednak jak wyjść z patowej sytuacji. Niespodziewanie, on opracowuje chytry plan. Postanawia przekupić cieszącego się raczej złą reputacją Patrica Veronę (Heath Ledger), aby zaczął ubiegać się o względy Kat.

Pełna uroku komedia opowiadająca o problemach współczesnych amerykańskich nastolatków. Reżyserem filmu jest Gil Junger (Ellen, Czarny rycerz). Niebywałym atutem filmu jest ekipa aktorska. W filmie wystąpił zdobywca nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, przedwcześnie zmarły Heath Ledger (Mroczny rycerz, Tajemnica Brokeback Mountain, Parnassus). Partnerują mu: zdobywczyni Złotego Popcornu za swoją rolę Julia Stiles (W rytmie Hip-Hopu, Tożsamość Bourne’a), nominowany do Złotego Globu Joseph Gordon-Levitt (500 dni miłości, serial Trzecia planeta od słońca), Larisa Oleynik (100 dziewczyn i ja, Rytm życia) oraz Andrew Keegan (Liga złamanych serc, serial Siódme niebo). Obraz oprócz Złotego Popcornu dla Stiles otrzymał również drugi za najlepszy moment muzyczny w filmie (Heath Ledger brawurowo odśpiewał piosenkę pt. „Can’t Take My Eyes Off Of You”).

Reżyseria: Gil Junger
Obsada: Heath Ledger, Julia Stiles, Joseph Gordon-Levitt, Larisa Oleynik, David Krumholtz
Kraj: USA


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – pożegnalne odcinki serialu „Pełniejsza chata” i „Tru: Tęczowy ratunek”

Premiery w ofercie HBO GO Polska – „Czarownica 2” i 27 nowych filmów

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner