Aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (16.12.2017)

Facebooktwitter

netflix-Murderous Affairs-bg-1-1Do oferty Netflix Polska został dodany nowy, 2. sezon serialu:

Murderous Affairs / Morderczy romans (2016) – serial, sezon 1-2 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.5/10

Wywiady i dramatyczne rekonstrukcje składają się na wstrząsający program o zabójczych romansach i małżonkach popełniających morderstwa.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty

Sezon 1: Wywiady i dramatyczne rekonstrukcje składają się na wstrząsający program o zabójczych romansach i małżonkach popełniających morderstwa.

Sezon 2: W kolejnym sezonie mrocznych i śmiercionośnych historii miłosnych zobaczymy między innymi rozbój w pizzerii, tajemnicze zaginięcie oraz podejrzane utonięcie w wannie.


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z oferty Netflix Polska zostały dziś usunięte filmy i serial:

netflix-Blood Sweat and Sequins-bg-1Blood, Sweat and Sequins (2013) – film50m – 16+ –  6/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Gdy australijska mistrzyni tańca na rurze kończy karierę, trzy pretendentki rozpoczynają walkę o tytuł, próbując przy tym przełamać stereotypy na temat tej formy sztuki.

Gatunki: Dokumenty
Reżyser: Lou Quill


netflix-The Road to Freedom Peak-bg-1The Road to Freedom Peak (2013) – film52m – 13+ – 6/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.0/10

Jonathan, do niedawna dziecko-żołnierz, próbuje zostawić za sobą przerażającą przeszłość, wybierając się w podróż na górę Kilimandżaro z filantropem Corrinem Varadym.

Gatunki: Dokumenty, Dokumenty biograficzne, Dokumenty społeczno-kulturalne


netflix-The Vasectomist-bg-1The Vasectomist (2013) – film52m – 16+ – 6/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.3/10

Dr Doug Stein, nazywany „królem wazektomii”, podróżuje po świecie, promując ten zabieg wbrew kulturowym i religijnym kontrowersjom.

W rolach głównych: Doug Stein
Gatunki: Dokumenty, Dokumenty biograficzne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyserzy: Jonathan Stack, Saralena Weinfield


netflix-Swift and Shift Couriers-bg-1Swift and Shift Couriers (2008) – serial, sezon 1-2 –  6/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.6/10

Spiskują przeciwko sobie, wynajmują striptizerki i kłócą się z centralą. Ci kurierzy od czasu do czasu potrafią nawet doręczyć przesyłkę.

W rolach głównych: Paul Fenech, Ian Turpie, Melissa Tkautz
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy

Sezon 1: Kurierzy z firmy Swift and Shift są niekompetentni i odrażający, co wpędza ich szefa w kłopoty, kiedy firmę przejmuje duża spółka.

Sezon 2: Keith ma rok na wyprostowanie spraw w Hashfield Depot lub zostanie zwolniony. Tymczasem Amanda sprowadza nową grupę hinduskich pracowników.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (16.12.2017)

Oferta Netflix Polska na styczeń 2018 – planowane premiery – lista


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner