Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 2 (27.04.2018)

Facebooktwitter

netflix-3percent-s2-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon 3% (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 9,08/10 UHD/4K – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.6/10

W przyszłości świat jest jednym wielkim slumsem — z wyjątkiem wyspiarskiego raju zamieszkiwanego przez 3% wybranych. Każdy ma tylko jedną szansę, by się tam dostać.

W rolach głównych: João Miguel, Bianca Comparato, Michel Gomes
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórca: Pedro Aguilera

Reżyser César Charlone był nominowany do Oscara za najlepsze zdjęcia do wybitnego brazylijskiego filmu „Miasto Boga”.

 

Sezon 1: W futurystycznym świecie młodzież z dwóch skrajnie różnych społeczności konkuruje ze sobą, by udowodnić swoją wartość i dołączyć do elity stanowiącej 3% ludności.

Grupa młodych ludzi jest gotowa na wszystko, aby tylko wyrwać się ze slumsów i znaleźć się w raju wraz z elitą wybrańców… ale tylko 3% z nich na to zasłuży.

Sezon 2: Zbliża się kolejny Proces. Cel opracowuje radykalny plan mający na zawsze zlikwidować rytuał. Sytuacja Michele robi się bardzo trudna.

Minął rok. Na jaw wychodzą mroczne sekrety, dawne sojusze upadają, a Michele, Joana, Rafael i Fernando angażują się w spisek mający na celu zniszczenie Procesu.


netflix-The Week Of-bg-1
The Week Of / Weselny tydzień (2018) – film – 1g55m – 13+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Adam Sandler i Chris Rock w komedii opowiadającej o przygotowaniach do wesela dzieci głównych bohaterów. Za kamerą staje Robert Smigel.

W rolach głównych: Adam Sandler, Chris Rock
Gatunki: Komedie
Reżyser: Robert Smigel

Adam Sandler, Chris Rock, Rachel Dratch i Steve Buscemi bawią do łez w weselnej komedii Roberta Smigela.

 

Dwóch ojców i dwie różne wizje ślubu swoich dzieci. Zapowiada się nerwowy tydzień przygotowań do wesela. Komedia z Adamem Sandlerem i Chrisem Rockiem w rolach głównych.

Kiedy przed weselem swoich dzieci spotyka się dwóch zupełnie odmiennych ojców (Adam Sandler i Chris Rock), wszystko wywraca się do góry nogami. Tatusiowie starają się pokochać nową rodzinę, ale ich próby ratowania sytuacji kończą się serią prześmiesznych zdarzeń. Zanim państwo młodzi staną na ślubnym kobiercu, wszystkich czeka bardzo długi tydzień przygotowań.


netflix-Candy Jar-bg-1
Candy Jar / Słodki wybór (2018) – film – 1g32m – 13+ – można pobrać – polskie napisy

Rywalizujący ze sobą mistrzowie szkolnych debat, którzy w niczym się nie zgadzają, realizują swoje ambitne plany dostania się na wymarzone uczelnie.

W rolach głównych: Christina Hendricks, Helen Hunt, Uzo Aduba
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy familijne, Dramaty z kategorii kina familijnego, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Reżyser: Ben Shelton

Lona marzy o Harvardzie, a Bennett o Yale. Jednak wygląda na to, że oprócz marzeń o prestiżowych uczelniach tych dwoje ambitnych nastolatków nie łączy absolutnie nic.


Czytaj również:

Netflix prezentuje klip z 2. sezonu serialu „Marvel’s Luke Cage / Marvel: Luke Cage” (2016) – premiera 22 czerwca 2018r.

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (27.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...