Netflix prezentuje klip z 2. sezonu serialu “Marvel’s Luke Cage / Marvel: Luke Cage” (2016) – premiera 22 czerwca 2018r.

Facebooktwitter

netflix-marvel luke-cage-bg1-1
Netflix zaprezentował najnowszy klip z 2. sezonu serialu “Marvel’s Luke Cage / Marvel: Luke Cage” (2016), który zadebiutuje w ofercie 22 czerwca 2018r.

Materiał wideo pokazuje urywek z testu siłowego podobnego do tego, który przechodzą gracze chcący dostać się do NFL, podczas którego główny bohater serialu nie omieszka popisać się publicznie swoją nadludzką siłą.

Marvel’s Luke Cage / Marvel: Luke Cage (2016) – serial, sezon 1 –  9,33/10 – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.5/10

Zakapturzony i niezniszczalny były więzień walczy o dobre imię i ocalenie swojej dzielnicy. Nie szukał pretekstu do walki, ale ludzie potrzebują bohatera.

W rolach głównych: Mike Colter, Alfre Woodard, Rosario Dawson
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Cheo Hodari Coker

Luke Cage trafił na listę 100 postaci komiksowych wszech czasów w rankingu internetowego giganta rozrywki IGN.

 

Sezon 1: Luke Cage, kuloodporny obrońca Harlemu, zwalcza skorumpowaną policję, bezwzględnych gangsterów i demony ze swojej przeszłości.

Luke Cage nie prosił się o rolę superbohatera. Jednak zło rozpanoszyło się w jego mieście, a kto poradzi sobie z nim lepiej niż facet o nadludzkiej sile?

Harlem ma własnego suberbohatera. Ma mięśnie jak ze stali. Kule się go nie imają. I naprawdę lubi bluzy z kapturem.

Luke Cage jest wielki, odważny i kuloodporny. Ale nie nazywajcie go bohaterem. On tylko odbija dzielnicę z rąk brutalnych bandytów i skorumpowanych policjantów.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na maj 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (27.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner