Czwartkowa dostawa nowości na Showmax Polska (16.11.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

showmax-ucho-prezesa-S2-E26-bg-1Marvel’s Runaways i szpieg w gabinecie Prezesa już w ofercie Showmax.

  • Nowe odcinki Ucha Prezesa, Egzorcysty i The Brave
  • Młodzi superbohaterowie Marvela w jednym z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku – Runaways;
  • Nicole Kidman i Sean Penn w trzymającym w napięciu thrillerze politycznym;
  • Pasjonujący serial dokumentalny od samego sir Davida Attenborough.


Ucho Prezesa odcinek nr 26 pt. “Kto kogo?”

Kto_kogo_szpieg-1Kto kogo powinien przeprosić za wprowadzone zamieszanie? Kto powinien zabiegać o spotkanie z tym drugim? Starcie na linii Prezes – Prezydent zbliża się nieuchronnie. Kto wróci z niego z tarczą a kto na tarczy?

obsada: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Łukasz Lewandowski, Zbigniew Suszyński, Piotr Miazga, Arkadiusz Janiczek, off: Anna Smołowik


Odcinek 5. animacji dla dorosłych pt. Egzorcysta

showmax-egzorcysta-S1E5-1Tereska walczy z uzależnionym od nikotyny mężem. Kiedy żona śpi, ten po kryjomu wychodzi na szluga. W oknie zauważa coś niepokojącego. Wacław zaczyna przyjaźnić się z demonami…


Runaways

marvel-runaways-poster-topNastoletni bohaterowie w walce z największym złem, czyli z własnymi rodzicami.

Runaways to nowy serial Marvela, tym razem opowiadający o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami. Szóstka młodych ludzi odkrywa, że ich rodzice należą do mrocznej ogranizacji The Pride, która skrywa za sobą złowrogie cele. Nastolatkowie, mimo przerastających ich codziennych problemów, postanawiają się zjednoczyć w walce przeciwko złu.

Poznajemy Alexa (Rhenzy Feliz, znany z Casual)  – mola książkowego z zamiłowaniem do gier komputerowych.

Nico (Lyrica Okano, znana m.in. z The Affair, także na Showmax) – gotke, której wygląd odstrasza znajomych ze szkoły i rodzinę.

Karolinę (Virginia Gardner, Goat) – zjawiskowo piękna, ale skomplikowana dziewczyna, która skrywa mrok za perfekcyjnie białym uśmiechem.

Gertę (Ariela Barer, New Girl)  – fioletowe włosy, okulary i współczesna riot grrrrl.

Chase’a Gregg Sulkin, Faking It) – pżeracz dziewczęcych serc i utalentowany sportowiec.

Molly (Allegra Acosta, 100 Things to Do Before High School) – styl uczniaczki, która bardzo chcę odnaleźć się w grupie.

Runaways to serial wyprodukowany przez stację Hulu, która jest odpowiedzialna za wielokrotnie nagradzaną produkcję pt. Opowieść podręcznej. Przy serialu pracowali uznani producenci: Josh Schwartz i Stephanie Savage. Pokazy przedpremierowe spotkały się z dużą przychylnością krytyków, którzy określają nowy serial Marvela jako świeży, niezwykły i błyskotliwy. Jeszcze przed oficjalną premierą Runaways może pochwalić się bardzo wysokimi notowaniami na portalach internetowych, skupiających opinie krytyków. Polska premiera serialu już 22 listopada na platformie Showmax.

Premiera na Showmax 22 listopada


 The Brave odcinek 7

Kolejny odcinek i kolejna misja w The Brave.

Nowa misja rzuca Daltona i jego ekipę na granicę Mongolsko-Chińską. Rozpoczyna się wyścig z czasem i rosyjskimi siłami specjalnymi. Kto pierwszy dotrze do wraku drona, będącego cudem nowoczesnej techniki?

Premiera na Showmax 17 listopada

 


Tłumaczka

Wielka polityka w cieniu intryg i manipulacji. Czy niepozorna tłumaczka wpadła na trop międzynarodowego spisku?

showmax-tlumaczka-bgSylvia Broom (Nicole Kidman), tłumaczka pracują dla ONZ, pewnego dnia podsłuchuje rozmowę, z której wynika, że planowany jest zamach na ważnego afrykańskiego przywódcę. Gdy informuje o tym odpowiednie władze, do jej ochrony zostaje przydzielony Tobin Keller (Sean Penn), agent służb bezpieczeństwa. Wkrótce okazuje się, że tłumaczka skrywa tajemnice, które wpływają na jej wiarygodność. Keller zaczyna podejrzewać, że Sylvia Broom może być zamieszana w intrygę. Rozpoczyna się niebezpieczna gra pozorów. Film został zrealizowany za 80 milionów dolarów. To pierwszy obraz, do którego zdjęcia zostały wykonane w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wiele wysiłku kosztowało ekipę uzyskanie pozwolenia na kręcenie ujęć w jej gmachu. Reżyser Sydney Pollack musiał osobiście przekonać sekretarza generalnego Kofi Annana do tego pomysłu. Ten po długich negocjacjach zgodził się, określając Tłumaczkę jako film ważny, podejmujący istotne tematy. Zawiedzeni byli jedynie ambasadorowie ONZ, którzy liczyli skrycie na możliwość występu w filmie i (jak niektórzy z nich żartowali) zdobycie Oscara.

Premiera na Showmax 16 listopada


Planeta Ziemia 2

showmax-planet-earth-S2-bg-1Druga część epickiej podróży dookoła globu z najsłynniejszym przyrodnikiem świata.

Nazwisko sir Davida Attenborougha znane jest nawet tym, którzy nie są pasjonatami flory i fauny. Ten 91-letni już dokumentalista to prawdziwa legenda angielskiej telewizji. Co ciekawe, nie zawsze zajmował się przyrodą. W młodości był producentem i dyrektorem wykonawczym w BBC.

Gdy na dobre zajął się tematami przyrodniczymi, nie miał sobie równych. Planeta Ziemia 2 to jedno z jego najwspanialszych dzieł. Przepiękną muzykę skomponował Hans Zimmer. Podczas seansu znajdziemy się w środku najbardziej spektakularnych miejsc bytowania zwierząt, staniemy oko w oko z niewiarygodnymi stworzeniami, które żyją na naszej planecie. Dzięki współczesnej technologii dokumentaliści dotarli do miejsc, które jeszcze kilkanaście lat temu były całkowicie niedostępne człowiekowi. Do minimum został zmniejszony dystans między okiem kamery a zwierzęciem, dzięki czemu przyrodnicy mogli uchwycić ich w pełni naturalne zachowania. Nieosiągalne górskie szczyty, odległe wyspy, srogie pustynie i dżungle – wszystko to dzięki Planecie Ziemi 2 jest na wyciągnięcie ręki.

 Premiera na Showmax 16 listopada


O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu Showmax Polska.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (16.11.2017)

Filmowe premiery w ofercie Netflix Polska (16.11.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...