Premiera komedii “Guru miłości” w ofercie HBO GO Polska

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na czerwiec 2020r. swoją premierę w ofercie ma dziś jeden nowy film.

Dzisiejsza nowość

Guru miłości / THE LOVE GURU (2008) | film, komedia | 83 min | 12+ | polskie napisy i lektor

Guru Pitka (Mike Myers) jest Amerykaninem, który wychował się w jednym z indyjskich aszramów. Mężczyzna zajmuje się udzielaniem porad w sprawach sercowych. Marzy o wielkim sukcesie i popularności. Niestety, to jego konkurent (Deepak Chopra w roli samego siebie) dostaje zaproszenie do programu słynnej Oprah Winfrey. Pitka jest zrozpaczony. Pewnego dnia otrzymuje w końcu swoją szansę. Okazuje się, że gwiazdor drużyny hokeja (Romany Malco) ma kłopoty z żoną (Megan Good), co odbija się na jego grze. Guru zrobi wszystko, żeby mu pomóc.

Zwariowana komedia z szarżującym Mikiem Myersem (cykl Austin Powers) w roli spragnionego sławy guru. Reżyserem tego pełnego gagów i dosadnych żartów filmu był debiutant Marco Schnabel (autor scenariusza do Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona). Myersowi partnerują, m.in.: Jessica Alba (Sin City – Miasto grzechu, Maczeta), Justin Timberlake (To tylko seks, Co jest grane, Davis?), znany z serialu Trawka Romany Malco oraz laureat Oscara Ben Kingsley (Gandhi, Dom z piasku i mgły).

Reżyseria: Marco Schnabel
Obsada: Jessica Simpson, Mike Myers, Kanye West, Jessica Alba, Justin Timberlake, Deepak Chopra, Romany Malco, Rob Blake, Verne Troyer
Kraj: USA


Polecamy również

Najdziwniejsza grupa bohaterów DC powraca w drugim sezonie serialu „Doom Patrol” już 26 czerwca w HBO GO

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Voltron. Legendarny Obrońca”, „Snowpiercer”, „Wolność słowa”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner