Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Voltron. Legendarny Obrońca”, „Snowpiercer”, „Wolność słowa”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden film, nowy odcinek serialu Snowpiercer oraz nowe sezony serialu Voltron. Legendarny Obrońca. Trzy filmy zostały przeznaczone do usunięcia z oferty 22 czerwca 2020r.

Dzisiejsze nowości

sezon 4-6 serialu Voltron. Legendarny ObrońcaVoltron: Legendary Defender (2016) | serial, sezon 1-6 | 8,67/10 | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: W nowej odsłonie serialu piątka niespodziewanych bohaterów i ich latające lwy-roboty tworzą megapotężnego Voltrona i bronią wszechświata przed złem.

W rolach głównych: Jeremy Shada, Tyler Labine, Bex Taylor-Klaus

Oryginalny serial był najpopularniejszym programem dla dzieci w USA przez dwa lata emisji w latach 80.

 

Sezon 1.: 11 odcinków od 11.05.2018 – Pięciu kosmicznych kadetów dowiaduje się, że ich zadaniem będzie walka ze złem. Mają pilotować mechaniczne lwy, które razem tworzą potężnego robota.

Sezon 2.: 13 odcinków od 11.05.2018 – Allura, Coran i Paladyni oraz ich dawni i nowi sprzymierzeńcy przeciwstawiają swoje męstwo, pomysłowość i humor potędze złowieszczego Zarkona.

Sezon 3.: 7 odcinków – Ewoluujący podział ról w zespole jest źródłem dodatkowych kłopotów, gdy Paladyni kontynuują walkę z Imperium Galra. U tych złych też jednak wiele się zmienia.

Sezon 4.: 6 odcinków od 15.06.2020 – Voltron tworzy koalicję sił rebeliantów, którzy nie mogą się doczekać bitwy z Galrą. Tymczasem stabilności imperium zła dodatkowo zagrażają wewnętrzne podziały.

Sezon 5.: 6 odcinków od 15.06.2020 – Próbując zniszczyć Galrę, Paladyni zawiązują ryzykowny sojusz. Ta decyzja może przynieść im upragniony pokój albo skazać ich na zagładę.

Sezon 6.: 7 odcinków od 15.06.2020 – Granica między mrokiem i światłem zaczyna się zacierać. Szokujące informacje i walka o władzę popychają Voltrona do kolejnego epickiego starcia.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujący

 


Netflix seriale

5 odcinek Snowpiercer (2020) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

W rolach głównych: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner

Pierwsze dwa odcinki sezonu 1. od 25.05.2020 – Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

 

S1O5: 5. W pociągu nigdy nie było sprawiedliwości – 48 min

Netflix seriale

Proces dziewczyny podejrzanej o serię zabójstw prowadzi do zaskakującego odkrycia. Till świętuje, a Josie wymyka się na poszukiwania Laytona.

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Seriale o tematyce społecznej, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Mocny, Osobisty, Mroczny

Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

Wszyscy pasażerowie są proszeni o uwagę. Pan Wilford pragnie powiedzieć kilka słów na temat rzekomych zamieszek w ostatnich wagonach. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Porządek zostanie przywrócony.

Netflix filmy Freedom Writers / Wolność słowa (2007)
film – 2g2m – – 8,12/10Nauczycielka ze szkoły dla trudnej młodzieży podsuwa podopiecznym „Dziennik” Anny Frank i prosi ich, by sami zaczęli opisywać w pamiętnikach swoje niełatwe życie.Powrót do oferty od 15.06.2020

W rolach głównych: Hilary Swank, Patrick Dempsey, Scott Glenn

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy na podstawie literatury, Dramaty, Dramaty społeczne
Kategorie: Uczuciowy, Inspirujący, Wzruszający

Filmy dostępne tylko do 21 czerwca 2020r

Netflix filmy Roman Israel, Esq. / Wielmożny Roman J. Israel (2017)
film – 2g2m – polskie napisy i lektor

Nieco sawantyczny adwokat specjalizujący się w prawach człowieka staje przed wielkim moralnym dylematem, gdy w jego ułożone życie wkrada się chaos.

Wybitna rola tytułowa przyniosła Denzelowi Washingtonowi nominacje do Oscara i Złotego Globu dla najlepszego aktora.

 

W rolach głównych: Denzel Washington, Colin Farrell, Carmen Ejogo

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Dramaty, Dramaty społeczne
Kategorie: Intelektualny, Oszczędny w środkach, Wzruszający

Netflix filmy XX (2017)
film – 1g20m – polskie napisy

Ta czteroczęściowa antologia krótkich filmów grozy przedstawia historie czerpiące z tradycyjnej tematyki horrorów, ale tym razem ukazane są one z kobiecej perspektywy.

Netflix filmy Bokeh (2017)
film – 1g31m – polskie napisy

Młoda amerykańska para spędzająca wakacje na Islandii zastanawia się nad swoją przyszłością, gdy okazuje się, że jako jedyni przetrwali tajemniczą apokalipsę.

KOMENTARZE:

3 komentarze do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Voltron. Legendarny Obrońca”, „Snowpiercer”, „Wolność słowa”

 • 18.06.2020 o 00:23
  Bezpośredni odnośnik

  Wszystko fajnie, ale wiadomo może kiedy pozostałe 2 Sezony “Voltron” zostaną udostępnione ?
  No bo fajnie, że mamy nareszcie – po 2 latach – sezony 3-6.
  Ale nadal nie można oglądnąć Serialu do końca…

  • 18.06.2020 o 00:28
   Bezpośredni odnośnik

   Dla kontekstu:
   Serial ma 8 Sezonów, z czego 2 ostatnie nie są dostępne w Polsce.
   Głównym powodem wcześniej było to, że w Sezonie 7 pojawia się wątek związku tej samej płci (który najwidoczniej był dla Polskiego Dystrybutora tak dużym problemem, że na start od razu zablokowano w Polsce pozostałe Sezony od 3 do 8).

 • 17.11.2021 o 19:58
  Bezpośredni odnośnik

  Teraz trochę jest już takich serii kreskówek z wątkami homoseksualnymi (Np. She-ra, co też super polecam, podobny klimat) i mam wielką nadzieję, że będą kontynuować tłumaczenie albo chociażby udostępnią dalsze sezony… Czy ktoś ma jakieś info na ten temat?

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner