Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Voltron. Legendarny Obrońca”, „Snowpiercer”, „Wolność słowa”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.1]

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden film, nowy odcinek serialu Snowpiercer oraz nowe sezony serialu Voltron. Legendarny Obrońca. Trzy filmy zostały przeznaczone do usunięcia z oferty 22 czerwca 2020r.

Dzisiejsze nowości

sezon 4-6 serialu Voltron. Legendarny ObrońcaVoltron: Legendary Defender (2016) | serial, sezon 1-6 | 8,67/10 | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: W nowej odsłonie serialu piątka niespodziewanych bohaterów i ich latające lwy-roboty tworzą megapotężnego Voltrona i bronią wszechświata przed złem.

W rolach głównych: Jeremy Shada, Tyler Labine, Bex Taylor-Klaus

Oryginalny serial był najpopularniejszym programem dla dzieci w USA przez dwa lata emisji w latach 80.

 

Sezon 1.: 11 odcinków od 11.05.2018 – Pięciu kosmicznych kadetów dowiaduje się, że ich zadaniem będzie walka ze złem. Mają pilotować mechaniczne lwy, które razem tworzą potężnego robota.

Sezon 2.: 13 odcinków od 11.05.2018 – Allura, Coran i Paladyni oraz ich dawni i nowi sprzymierzeńcy przeciwstawiają swoje męstwo, pomysłowość i humor potędze złowieszczego Zarkona.

Sezon 3.: 7 odcinków – Ewoluujący podział ról w zespole jest źródłem dodatkowych kłopotów, gdy Paladyni kontynuują walkę z Imperium Galra. U tych złych też jednak wiele się zmienia.

Sezon 4.: 6 odcinków od 15.06.2020 – Voltron tworzy koalicję sił rebeliantów, którzy nie mogą się doczekać bitwy z Galrą. Tymczasem stabilności imperium zła dodatkowo zagrażają wewnętrzne podziały.

Sezon 5.: 6 odcinków od 15.06.2020 – Próbując zniszczyć Galrę, Paladyni zawiązują ryzykowny sojusz. Ta decyzja może przynieść im upragniony pokój albo skazać ich na zagładę.

Sezon 6.: 7 odcinków od 15.06.2020 – Granica między mrokiem i światłem zaczyna się zacierać. Szokujące informacje i walka o władzę popychają Voltrona do kolejnego epickiego starcia.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujący

 


Netflix seriale

5 odcinek Snowpiercer (2020) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

W rolach głównych: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner

Pierwsze dwa odcinki sezonu 1. od 25.05.2020 – Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

 

S1O5: 5. W pociągu nigdy nie było sprawiedliwości – 48 min

Netflix seriale

Proces dziewczyny podejrzanej o serię zabójstw prowadzi do zaskakującego odkrycia. Till świętuje, a Josie wymyka się na poszukiwania Laytona.

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Seriale o tematyce społecznej, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Mocny, Osobisty, Mroczny

Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

Wszyscy pasażerowie są proszeni o uwagę. Pan Wilford pragnie powiedzieć kilka słów na temat rzekomych zamieszek w ostatnich wagonach. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Porządek zostanie przywrócony.

Netflix filmy Freedom Writers / Wolność słowa (2007)
film – 2g2m – – 8,12/10Nauczycielka ze szkoły dla trudnej młodzieży podsuwa podopiecznym „Dziennik” Anny Frank i prosi ich, by sami zaczęli opisywać w pamiętnikach swoje niełatwe życie.Powrót do oferty od 15.06.2020

W rolach głównych: Hilary Swank, Patrick Dempsey, Scott Glenn

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy na podstawie literatury, Dramaty, Dramaty społeczne
Kategorie: Uczuciowy, Inspirujący, Wzruszający

Filmy dostępne tylko do 21 czerwca 2020r

Netflix filmy Roman Israel, Esq. / Wielmożny Roman J. Israel (2017)
film – 2g2m – polskie napisy i lektor

Nieco sawantyczny adwokat specjalizujący się w prawach człowieka staje przed wielkim moralnym dylematem, gdy w jego ułożone życie wkrada się chaos.

Wybitna rola tytułowa przyniosła Denzelowi Washingtonowi nominacje do Oscara i Złotego Globu dla najlepszego aktora.

 

W rolach głównych: Denzel Washington, Colin Farrell, Carmen Ejogo

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Dramaty, Dramaty społeczne
Kategorie: Intelektualny, Oszczędny w środkach, Wzruszający

Netflix filmy XX (2017)
film – 1g20m – polskie napisy

Ta czteroczęściowa antologia krótkich filmów grozy przedstawia historie czerpiące z tradycyjnej tematyki horrorów, ale tym razem ukazane są one z kobiecej perspektywy.

Netflix filmy Bokeh (2017)
film – 1g31m – polskie napisy

Młoda amerykańska para spędzająca wakacje na Islandii zastanawia się nad swoją przyszłością, gdy okazuje się, że jako jedyni przetrwali tajemniczą apokalipsę.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Voltron. Legendarny Obrońca”, „Snowpiercer”, „Wolność słowa”

 1. Wszystko fajnie, ale wiadomo może kiedy pozostałe 2 Sezony „Voltron” zostaną udostępnione ?
  No bo fajnie, że mamy nareszcie – po 2 latach – sezony 3-6.
  Ale nadal nie można oglądnąć Serialu do końca…

  • Dla kontekstu:
   Serial ma 8 Sezonów, z czego 2 ostatnie nie są dostępne w Polsce.
   Głównym powodem wcześniej było to, że w Sezonie 7 pojawia się wątek związku tej samej płci (który najwidoczniej był dla Polskiego Dystrybutora tak dużym problemem, że na start od razu zablokowano w Polsce pozostałe Sezony od 3 do 8).

 2. Teraz trochę jest już takich serii kreskówek z wątkami homoseksualnymi (Np. She-ra, co też super polecam, podobny klimat) i mam wielką nadzieję, że będą kontynuować tłumaczenie albo chociażby udostępnią dalsze sezony… Czy ktoś ma jakieś info na ten temat?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...