Cormoran Strike: Zabójcza biel – nowy sezon serialu debiutuje w ofercie HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Prywatny detektyw Cormoran Strike i jego współpracowniczka Robin Ellacott powracają w nowym sezonie serialu Cormoran Strike, aby rozwikłać tajemnicę zbrodni z przeszłości. Kolejna odsłona serialowej ekranizacji cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling, ukrywającej się pod pseudonimem Robert Galbraith. Pierwszy odcinek produkcji dostępny jest już od dzisiaj, 21 stycznia, w ofercie HBO GO.

Serial prezentuje historię prywatnego detektywa Cormorana Strike’a (Tom Burke), który wrócił ze służby wojskowej w Afganistanie i założył w Londynie firmę detektywistyczną. Zraniony zarówno psychicznie, jak i fizycznie mężczyzna ma niezawodną intuicję i instynkt, a także cenne doświadczenie wojskowego śledczego, które okazują kluczowe przy próbie rozwiązania złożonych spraw, z którymi nie radzi sobie policja.

hbo go seriale

W nowym sezonie, zatytułowanym Cormoran Strike: Zabójcza biel, do biura detektywa przychodzi młody mężczyzna, Billy Knight, aby opowiedzieć o pewnym zabójstwie, którego był świadkiem przed laty. W tym samym czasie Strike zostaje zatrudniony przez ministra Chiswella do śledzenia brata Billy’ego – Jimmy’ego Knighta, który szantażuje polityka. Detektyw i jego partnerka Robin (Holliday Grainger) pracują nad ustaleniem, w jaki sposób obydwie te sprawy mogą się łączyć. W efekcie Robin trafia do pracy pod przykrywką w Izbie Gmin. Z powodu wielkiego zaangażowania w pracę, jej związek z Matthew przechodzi kryzys. Cormoran natomiast boryka się z własnymi problemami – zakochaną w nim obecną dziewczyną oraz skomplikowaną relacją z będącą w ciąży byłą kochanką.

hbo go seriale

W rolach głównych w serialu ponownie występują Tom Burke (Tylko Bóg wybacza) jako Cormoran Strike i Holliday Grainger (serial Rodzina Borgiów) jako Robin. Za scenariusz produkcji odpowiada Tom Edge, reżyserii podjęła się Sue Tully. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Ruth Kenley-Letts, J.K. Rowling, Tom Edge oraz Neil Blair. Producentem jest Jackie Larkin.

Serial wyprodukowany został przez Bronte Film and Television dla Cinemax oraz BBC.

hbo go seriale

Pierwszy odcinek serialu Cormoran Strike: Zabójcza biel dostępny jest już od dzisiaj, 21 stycznia w ofercie HBO GO. Premiery kolejnych odbywać się będą co tydzień, w czwartki. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 7 marca. Sezon liczy 4 odcinki.Cormoran Strike: Zabójcza biel


 

Polecamy również

Twoi dziadkowie mogą łatwo zacząć przygodę z Netflix – zrób im prezent i pokaż, jak to działa

Netflix: Zapowiedź serialu „Sky Rojo”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner