Netflix: Zapowiedź serialu “Sky Rojo”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Warszawa, 19 stycznia 2021r – Twórcy Domu z papieru zapraszają na kolejny serial pełen akcji, czarnego humoru i czystej adrenaliny. Sky Rojo nowy tytuł na Netflix, będzie miał swoją światową premierę 19 marca 2021r.

Pierwszy sezon serialu Sky Rojo będzie się składał  z ośmiu 25-minutowych odcinków, będących mieszanką gatunków, które twórcy serialu, Álex Pina i Esther Martínez Lobato (Dom z papieru), nazwali “latynoską miazgą”.

Trzy prostytutki — Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) — postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia), wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa (Miguel Ángel Silvestre) i Christiana (Enric Auquer). Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunda może być ich ostatnią. W czasie ucieczki odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

Netflix seriale

“Chcieliśmy, aby Sky Rojo cechowało się szaloną akcją przez całe 25-minut każdego odcinka, tak aby podkreślić dynamiczną naturę fabuły: nieustannej ucieczki i wyścigu o przetrwanie. Zwykle dopiero w trzecim akcie filmu czy odcinka serialu następuje kumulacja całej energii i prawdziwy wybuch wszystkich konfliktów, które są napędem historii. My postanowiliśmy sprawić, że akcja serialu będzie miała taki szalony bieg przez cały sezon”, mówią Álex Pina i Esther Martínez Lobato.

Netflix seriale

Serial powstawał w Madrycie i na Teneryfie. Producenci Sky Rojo potwierdzili powstanie dwóch ośmioodcinkowych sezonów. Serial jest produkowany przez Vancouver Media dla Netflix, a w jego międzynarodowej obsadzie występują Verónica Sánchez (The Pier, 13 Roses), Asier Etxeandia (Pain and Glory, Velvet), Miguel Ángel Silvestre (Velvet, Sense8), argentyńska wokalistka i aktorka Lali Espósito (Casi Ángeles, Esperanza Mía), kubańska aktorka Yany Prado (La doble vida de Estela Carrillo, La reina soy yo) oraz Enric Auquer (La línea invisible, Perfect Life).

Netflix seriale

Álex Pina i Esther Martínez Lobato, wraz z Jesúsem Colmenarem, są twórcami i producentami wykonawczymi Sky Rojo. Co-producenci to: David Barrocal, Migue Amoedo oraz David Victori. Reżyserami serialu są: Jesús Colmenar, Óscar Pedraza, David Victori, Albert Pintó, Javier Quintas oraz Eduardo Chapero-Jackson. Za scenariusz odpowiadają: Álex Pina, Esther Martínez Lobato, David Barrocal, David Oliva, Javier Gómez Santander, Juan Salvador López oraz Mercedes Rodrigo. Migue Amoedo, obok Davida Azcano i Davida Acereto, pełnił funkcję operatora, a Juan López Olivar i Cristina López Ferraz kierowali produkcją.

Sky Rojo | Zapowiedź premiery serialu


O Vancouver Media
Grupa medialna Vancouver Media, zajmująca się produkcją telewizyjną, została założona pod koniec 2016 roku przez Álexa Pina. Jej celem jest tworzenie programów, które wyróżniają się na tle innych. Od początku swojej działalności stworzyła takie hity jak Dom z papieru, Przystań oraz White Lines, z najnowszą produkcją Sky Rojo.

O Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 195 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań. 

Polecamy również

Netflix: Przeznaczenie: Saga Winx – oficjalny zwiastun serialu

Bo to grzech – nowy serial autorstwa Russela T. Daviesa zadebiutuje w styczniu 2021 w ofercie HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner