Netflix: Polar – oficjalny zwiastun i plakat nowego filmu

Facebooktwitter

Netflix-polar-poster
Netflix
udostępnił oficjalny zwiastun i plakat nowego filmu Polar z Madsem Mikkelsenem i Vanessą Hudgens w rolach głównych.

Gdy emerytowany wyborowy zabójca Duncan Vizla, znany jako Black Kaiser (Mads Mikkelsen), zdaje sobie sprawę, że ktoś poluje na jego życie i fundusz emerytalny, musi wrócić do gry i stawić czoła armii młodszych, sprytniejszych i bardziej bezwzględnych adeptów morderczego fachu, którzy zrobią wszystko, by posłać go do piachu.

Polar (zwiastun)
Emerytowany zawodowy zabójca jest zmuszony wrócić do gry, gdy okazuje się, że jego chciwy i bezwzględny szef dybie na jego życie. W roli głównej Mads Mikkelsen.

O filmie Polar

Gdy najlepszy na świecie zabójca Duncan Vizla, znany również jako Black Kaiser, przechodzi na emeryturę, jego były pracodawca stwierdza, że jest on dla firmy zbyt dużym ciężarem. Black Kaiser musi wbrew swojej woli wrócić do gry i stawić czoła armii młodszych, sprytniejszych i bardziej bezwzględnych adeptów morderczego fachu, których nic nie powstrzyma przed tym, żeby go uciszyć.

Reżyserem filmu jest Jonas Åkerlund, scenariusz napisał Jayson Rothwell, a za produkcję odpowiedzialni są Jeremy Bolt, Robert Kulzer i Hartley Gorenstein. W obsadzie Polar znaleźli się Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville oraz Richard Dreyfuss. Polar powstał w oparciu o powieść graficzną wydawnictwa Dark Horse Polar: Came from the Cold autorstwa Victora Santosa.

Polar_Vertical-Main_PRE_PL


Netflix-polar
Polar (2019) | film | 1g58m | 18+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

jeszcze brak polskiego opisu

Netflix: An assassin on the verge of retirement must put the good life on hold when his greedy boss sends a squad of young, ruthless killers to take him out.

Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne
Kategorie: Brutalne


Czytaj również:

Netflix: Jedno lato może zmienić wszystko. Stranger Things 3 już 4 lipca 2019 roku

Netflix Polska: Premiery filmowe i serialowe, filmy usunięte (31.12.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...