Bo to grzech – nowy serial autorstwa Russela T. Daviesa zadebiutuje w styczniu 2021 w ofercie HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Bo to grzech (It’s a Sin), za scenariusz którego odpowiada Russel T. Davies, to opowieść o miłości, życiu i stracie. Serial koncentruje się na historiach przyjaźni i miłości widzianych oczami trzech młodych gejów rozpoczynających nowe życie w Londynie, w cieniu kryzysu AIDS w latach 80.

Premiera produkcji odbędzie się w serwisie HBO GO już 23 stycznia 2021r. Do serwisu od razu dodane zostaną wszystkie odcinki serialu.

Bohaterami serialu Bo to grzech są Ritchie (Olly Alexander), Roscoe (Omari Douglas) i Colin (Callum Scott Howells), młodzi geje, którzy na początku lat 80. rozpoczynają na nowo życie w Londynie. Niedługo po pierwszym spotkaniu chłopcy i ich przyjaciółka Jill (Lydia West) bardzo zbliżają się do siebie i otwarcie rozmawiają o swoich przygodach. Kiedy pojawia się nowy wirus, bohaterowie niespodziewanie zostają poddani życiowej próbie. Przez kolejne dziesięć lat uczą się dorosłości w cieniu epidemii AIDS, ale nadal mają nieposkromiony apetyt na życie i chcą żarliwie kochać.

hbo go seriale

W rolach głównych w serialu występują: Olly Alexander (wokalista zespołu Years & Years), Omari Douglas, Callum Scott Howells, Lydia West (serial HBO Rok za rokiem) oraz Nathaniel Curtis. W pozostałych rolach zobaczymy Keeley Hawes (Honour, Bodyguard, Durrellowie, Line of Duty), Shauna Dooley’a (serial HBO Gentleman Jack, Broadchurch, Kobieta w czerni), Neila Patricka Harrisa (Jak poznałem waszą matkę, Zaginiona dziewczyna, Seria niefortunnych zdarzeń), Stephena Fry’a (Wilde, Gosford Park, Kości) i Tracy Ann Oberman (Friday Night Dinner, Toast of London, After Life).

Autorem scenariusza jest wielokrotnie wyróżniany Russel T. Davies (serial HBO Rok za rokiem, Skandal w angielskim stylu, Doktor Who), który wspólnie z Nicolą Shindler (Happy Valley, The Stranger) pełnił obowiązki producenta wykonawczego. Za reżyserię odpowiada Peter Hoar.

hbo go seriale

hbo go seriale

Serial Bo to grzech przedstawia bardzo brytyjską historię, ale epidemia AIDS była globalnym wydarzeniem. Jestem przekonana, że przedstawiona w nim poruszająca historia miłości, przyjaźni, wzlotów i upadków w tym okresie naszej historii, z udziałem ciekawych i wielowymiarowych bohaterów, wzbudzi żywe zainteresowanie widzów. W rolach głównych zobaczymy młodych, charyzmatycznych aktorów, a typowa dla Rusella wciągająca narracja sprawi, że będziemy na zmianę śmiać się i płakać. Jestem bardzo dumna, że serial Bo to grzech  zrealizowany we współpracy ze spółką all3media będzie pokazywany w wielu krajach na całym świecie.”- powiedziała producentka wykonawcza, Nicola Shindler.

Premiera serialu Bo to grzech (It’s a Sin) odbędzie się 23 stycznia w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki produkcji. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 9 marca. Sezon liczy 5 odcinków


 

Polecamy również

Netflix: Zwiastun filmu „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”

Netflix: Filmowe premiery na 2021 rok

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner