I tak po prostu (And Just Like That…) nowy rozdział “Seksu w wielkim mieście” debiutuje w ofercie HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Nowy serial Max Original I tak po prostu (And Just Like That…) wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga od dzisiaj jest już dostępny w ofercie HBO GO.

Serial Max Original I tak po prostu (And Just Like That…) to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO Seks w wielkim mieście, wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Nowy produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

hbo go seriale

hbo go seriale

hbo go seriale

W rolach głównych zobaczymy Sarah Jessica Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis. W serialu występują również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

hbo go seriale

hbo go seriale

Obowiązki producentów wykonawczych serialu I tak po prostu pełnią Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, John Melfi oraz Michael Patrick King. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky. Serial HBO Seks w wielkim mieście stworzony został przez Darrena Stara i jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell.

“I TAK PO PROSTU…” | PREMIERA 9 GRUDNIA W HBO GO

Dwa odcinki serialu Max Original I tak po prostu (And Just Like That…) są już dostępne w serwisie HBO GO. Premiery kolejnych odcinków, po jednym, odbywać się będą co tydzień w czwartek. Serial liczy 10 odcinków.

Zdjęcia z premiery serialu – Nowy Jork, 8 grudnia (Photo credit: Starpix/HBO)

hbo go seriale

hbo go seriale

hbo go seriale


Polecamy również

Netflix: ⚔️ Świętuj Dzień Wiedźmina 16 grudnia i wyrusz w podróż na Kontynent dzień przed oficjalną premierą serialu! ⚔️

Czas – Nowy serial debiutuje w ofercie HBO GO. Sean Bean i Stephen Graham w rolach głównych

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner