Czas – Nowy serial debiutuje w ofercie HBO GO. Sean Bean i Stephen Graham w rolach głównych

Facebooktwitter

hbo go seriale

Nowy serial Czas opowiada o więźniu, którego trawi poczucie winy i oficerze stojącym przed niemożliwym wyborem. To trzymająca w napięciu historia o karze i zasadach z Seanem Beanem i Stephenem Grahamem w rolach głównych. Od dzisiaj serial jest dostępny w serwisie HBO GO.

Mark Cobden (Sean Bean) jest nauczycielem, mężem i ojcem, który w wypadku zabił niewinnego mężczyznę. Jest przytłoczony poczuciem winy i godzi się, a nawet czuje ulgę, dowiadując się, że został skazany na cztery lata. Rozdzielony ze swoją rodziną nie wie, co czeka go w nowym, nieprzyjaznym miejscu, gdzie bardzo szybko będzie musiał nauczyć się sztuki przetrwania. Eric McNally (Stephen Graham) jest natomiast funkcjonariuszem służby więziennej. Troskliwy i uczciwy Eric stara się chronić osadzonych, co jest bardzo trudnym zadaniem w zakładzie karnym, gdzie napięcie między skazanymi sięga zenitu. Kiedy pewnego dnia jeden z najbardziej niebezpiecznych więźniów poznaje jego słaby punkt, Eric staje przed trudnym dylematem.

hbo go seriale

W serialu Czas występują Sean Bean (serial HBO Gra o tron), Stephen Graham (serial HBO Zakazane imperium), Siobhan Finneran, Sue Johnston, Hannah Walters, David Calder, Nadine Marshall, Michael Socha, Aneurin Barnard, Jack McMullen oraz James Nelson-Joyce.

hbo go seriale

Reżyserem serialu jest Lewis Arnold, a autorem scenariusza Jimmy McGovern. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Tom Sherry oraz Michael Parke z ramienia BBC Studios Production, Lucy Richer dla BBC, a także Jimmy McGovern, Sean Bean i Stephen Graham. Producentem serialu jest Simon Maloney. Międzynarodową dystrybucją zajmuje się BBC Studios. Serial Czas (Time) wyprodukowany został dla BBC przez BBC Studios Production.

hbo go seriale

Zdjęcia do serialu zostały zrealizowane w Liverpoolu i jego okolicach przy finansowym wsparciu Liverpool Film Office za pośrednictwem the LCR Production Fund.

Serial Czas (Time) jest już w całości dostępny w HBO GO. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 14 grudnia. Serial liczy 3 odcinki.


 

Polecamy również

Nowy serial „Przynęta” debiutuje w ofercie HBO GO

Netflix: Już dziś poznamy Największego Fana „Domu z papieru” w Polsce. Finał w obecności obsady serialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner