Netflix: ⚔️ Świętuj Dzień Wiedźmina 16 grudnia i wyrusz w podróż na Kontynent dzień przed oficjalną premierą serialu! ⚔️

Facebooktwitter

Netflix seriale

Historia Geralta z Rivii, najsłynniejszego zawodowego pogromcy potworów, została opowiedziana po raz pierwszy 35 lat temu. 16 grudnia 1986 roku na łamach magazynu “Fantastyka” opublikowano opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego pt. “Wiedźmin”.

Z okazji tego jubileuszu Netflix, magazyn “Nowa Fantastyka” oraz Miasto Łódź zapraszają do celebrowania Dnia Wiedźmina – wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich fanów uniwersum! Świętowanie już trwa, a jego finał przypada na dzień światowej premiery serialu Wiedźmin na Netflix – 17 grudnia.

Przeznaczenie przyniesie fanom wiele atrakcji:

  • Do 10 grudnia trwa konkurs, w którym można zawalczyć o zaproszenia na specjalny pokaz 2. sezonu serialu. Na wszystkich, którzy chcą wyruszyć w podróż na Kontynent przed oficjalną premierą czeka test wiedzy na temat uniwersum, a Ci, którzy najlepiej przejdą próbę, otrzymają wyjątkowe wiedźminskie nagrody. Aby spróbować swoich sił, wystarczy wejść na stronę https://premierawiedzmina.pl/ i odpowiedzieć na pytania konkursowe.

 

  • Aż 1000 zwycięzców będzie mogło obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu i dołączyć do wirtualnego wydarzenia z udziałem obsady i twórców. Transmisja rozpocznie się w czwartek 16 grudnia  o  godz. 19.30.

 

  • Na fanów wiedźmińskiego uniwersum niespodzianki czekają również w Łodzi – miejscu urodzenia Andrzeja Sapkowskiego – autora kultowej sagi, na podstawie której powstał serial Netflix.

 

  • A już 11 grudnia będzie można wygrać również limitowane, jubileuszowe wydanie “Nowej Fantastyki”, które ukaże się z okazji 35-lecia Wiedźmina. Więcej informacji i ogłoszeń o Dniu Wiedźmina będzie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Netflix seriale

Premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin już 17 grudnia – tylko na Netflix.

Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Wiedźmin / The Witcher | Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, podąża ścieżką przeznaczenia w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.
Wiedźmin


O SERIALU

Wiedźmin to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Śledzimy w niej splecione losy trójki bohaterów przemierzających Kontynent – wielką krainę zamieszkiwaną przez ludzi, elfy, wiedźminów, gnomy oraz potwory, w której nie zawsze łatwo jest odróżnić dobro od zła.

O 2. SEZONIE

Geralt jest przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, więc postanawia zabrać księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze znane mu miejsce – do warowni Kaer Morhen, w której spędził młodość. Podczas gdy poza murami twierdzy królowie, elfy, ludzie i demony walczą o władzę, on musi chronić dziewczynkę przed czymś znacznie groźniejszym – drzemiącą w niej tajemniczą siłą.

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 214 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Czas – Nowy serial debiutuje w ofercie HBO GO. Sean Bean i Stephen Graham w rolach głównych

Netflix: Już dziś poznamy Największego Fana „Domu z papieru” w Polsce. Finał w obecności obsady serialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner