Skąd wzięły się potwory w Wiedźminie? | Bestiariusz od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska udostępnił dziś bestiariusz Wiedźmiński.

Wszyscy dobrze znamy i kochamy mutantów, magów czy krasnoludy z Wiedźmina, ale czasami zapominamy o pewnej grupie innych “bohaterów”: niezwykłych potworach i bestiach Kontynentu. Skąd się wzięły i jaki jest ich rodowód?

Zebraliśmy całą wiedzę w tym oto bestiariuszu – od ich mitologicznego pochodzenia po potencjalne sposoby na zabicie Geralta. Po obejrzeniu wszystkiego z czym ta profesja ma do czynienia, może jeszcze bardziej docenisz ten trudny fach i w uznaniu rzucisz dodatkowy grosz swojemu lokalnemu wiedźminowi? I dajcie nam znać, jeśli chcecie więcej tego typu potworności!

 

O serialu Wiedźmin
Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.


The Witcher / Wiedźmin (2019) | serial, sezon 1, 8 odcinków | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy, lektor i dubbing

Opis Netflix: Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Opis Netflix v.1: Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, podąża ścieżką przeznaczenia w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

W rolach głównych: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan
Twórcy: Lauren Schmidt Hissrich

W wiedźmina w serialu o potworach, magii i przeznaczeniu na kanwie sagi Andrzeja Sapkowskiego wciela się Henry Cavill.

 

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Emocjonujący

Obsada: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Tropiciele – nowy serial kryminalny Cinemax zadebiutuje 6 czerwca w HBO GO, na antenie Cinemax od 20 czerwca

Netflix Polska: „Siły Kosmiczne” – główny zwiastun nowego serialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner