Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, filmy usunięte oraz nowy przeznaczony do usunięcia (18.11.2018)

Facebooktwitter

netflix supergirl
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę mają nowe odcinki seriali:

4 odcinek 4. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-4 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis,
Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

S4:O4 – 4. Ahimsa – 41 min

netflix Supergirl S4E4

W powietrzu wciąż unosi się groźny kryptonit, przez co wielu bohaterów musi ryzykować życiem. J’onn zyskuje sojusznika podczas poszukiwań Fiony.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie co niedzielę.


netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S1
5 odcinek 1. sezonu Patriot Act with Hasan Minhaj / Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (2018) | serial, stand-up, 1 część | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

W rolach głównych: Hasan Minhaj
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Cyniczne, Zabawne, Błyskotliwe

Komik Hasan Minhaj zdobył Nagrodę Peabody’ego za swój stand-up „Homecoming King” zrealizowany dla serwisu Netflix.

 

S1O5 – 5. Supreme – 25 min

netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S1E5

Hasan przygląda się marce streetwearowej Supreme, która nieustannie robi wokół siebie mnóstwo szumu, ale czy naprawdę jest cool?

Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (zwiastun)
W swoim nowym programie komediowym Hasan Minhaj dogłębnie i szczegółowo analizuje wiadomości. Podejrzewamy, że władze będą miały na niego oko.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie co niedzielę.

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, filmy usunięte oraz nowy przeznaczony do usunięcia (18.11.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner