Showmax Polska: Premiera czwartego odcinka 1. sezonu SNL Polska – Weekend Update

Facebooktwitter

showmax SNL Polska Weekend Update S1E4
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dziś o godz. 21 zadebiutował w ofercie Showmax Polska czwarty odcinek 1. sezonu serii SNL Polska – Weekend Update.

Jutro wieczorem o godzinie 20:20 nowy odcinek serialu będą mogli zobaczyć widzowie Telewizji WP.

Nagrania odbywają się na żywo z udziałem publiczności. Gościnnie będą pojawiać się aktorzy znani z SNL Polska. W sumie powstanie 10 odcinków. Program powstaje w ramach partnerstwa Showmax z NBCUniversal International Formats, międzynarodowego dystrybutora marki SNL.

Chociaż jest to program komediowy, niejednokrotnie można dowiedzieć się z niego więcej niż z “oficjalnych” programów informacyjnych. Te “szydercze wiadomości” to segment znany z wyprodukowanego przez Showmax najgłośniejszego show komediowego ostatnich lat – SNL Polska. W roli prowadzących znów zobaczymy Laurę Breszkę i Kamila Prubana.


SNL Polska – Weekend Update (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | polska produkcja

Parodia programu informacyjnego podsumowującego najważniejsze wydarzenia tygodnia. “Szydercze wiadomości” prowadzi duet Laura Breszka i Kamil Pruban.

Obsada: Laura Breszka, Kamil Pruban
Reżyser: Zbigniew Adamkiewicz
Gatunek: Komedia

Za kolejnymi skandalami w polskiej polityce trudno nadążyć nawet dziennikarzom. Nic więc dziwnego, że w najnowszym odcinku “Weekend Update”, satyrycznego przeglądu najważniejszych newsów z kraju i świata, zadanie wyjaśnienia afery z prezesem Komisji Nadzoru Finansowego wzięła na siebie… przedszkolanka.

W odcinku wystąpili: Laura Breszka, Helena Ganyalyan,Kamil Pruban i Michał Zieliński.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (17.11.2018)

Netflix Polska: Premiery filmowe i serialowe, aktualizacje w ofercie, serial usunięty (16.11.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner