Netflix Polska: Premiery filmowe i serialowe, aktualizacje w ofercie, serial usunięty (16.11.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix Narcos Mexico S1
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na listopad 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe film i seriale:

Narcos: Mexico / Narcos: Meksyk (2018) | serial. sezon 1 | 18+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Lata 80. ubiegłego wieku. Zobacz początek wojny narkotykowej w Meksyku i narodziny kartelu z Guadalajary w nowej, mocnej odsłonie serialu „Narcos”.

Zobacz historię kartelu z Guadalajary oczami amerykańskiego agenta DEA, który przekonał się, jak trudna może być walka z meksykańskimi baronami narkotykowymi.

W rolach głównych: Michael Peña, Diego Luna, Tenoch Huerta
Obsada: Michael Peña, Diego Luna, Tenoch Huerta, Joaquin Cosio, José María Yazpik, Matt Letscher, Alyssa Diaz
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Mocne, Brutalne, Mroczne, Emocjonujące
Twórcy: Carlo Bernard, Chris Brancato, Doug Miro

W nowej odsłonie serialu „Narcos” naprzeciw siebie stają Diego Luna („Łotr 1”) i Michael Peña („American Hustle”).

 

Narcos: Mexico (Main Trailer)
Miguel​ ​Ángel​ ​Félix​ ​Gallardo zaczyna budować w Meksyku swoje narkotykowe imperium. Czy zdoła go powstrzymać zdeterminowany agent DEA?

Narcos: Meksyk pokazuje początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Jesteśmy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Narcos: Meksyk to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.


netflix Vai Anitta S1
Vai Anitta / Anitta (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy

Kulisy sławy widziane oczami rodziny i przyjaciół brazylijskiej gwiazdy popu Anitty, która co miesiąc publikuje nową piosenkę i teledysk.

W rolach głównych: Anitta
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dokumentalne, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Dokumenty
Kategorie: Pogodne, Inspirujące

Anitta: Sezon 1 (zwiastun)
Przed Państwem Anitta! Brazylijska gwiazda pop, ale też kobieta z krwi i kości, której w walce z codziennymi problemami pomaga miłość do muzyki, rodziny i przyjaciół.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...