Netflix: Zwiastun i zdjęcia z filmu „Kobieta w oknie” z Amy Adams w roli głównej – premiera w maju

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix zaprezentował dziś oficjalny zwiastun filmu Kobieta w oknie, który zadebiutuje w ofercie już 14 maja 2021r.

Anna Fox (Amy Adams) to cierpiąca na agorafobię psycholożka dziecięca z Nowego Jorku, która obserwuje z okna idealną rodzinę mieszkającą po drugiej stronie ulicy. Wszystko zmienia się, gdy kobieta przypadkowo zostaje świadkiem brutalnej zbrodni. W tym trzymającym w napięciu thrillerze psychologicznym, opartym na bestsellerowej powieści w adaptacji Tracy’ego Lettsa, wychodzą na jaw szokujące sekrety i nikt ani nic nie jest tym, czym się wydaje.

Netflix filmy

W rolach głównych Amy Adams, Gary Oldman, Anthony Mackie, Fred Hechinger, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry, Tracy Letts, Jennifer Jason Leigh oraz Julianne Moore.

Netflix filmy

O filmie

  • Reżyseria: Joe Wright
  • Scenariusz: Tracy Letts
  • Na podstawie książki A.J. Finna
  • Producenci: Scott Rudin, Eli Bush, Anthony Katagas
  • Data premiery: 14 maja 2021 r.
  • Obsada: Amy Adams, Gary Oldman, Anthony Mackie, Fred Hechinger, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry, Jennifer Jason Leigh, Jeanine Serralles, Mariah Bozeman oraz Julianne Moore

 

Netflix | Kobieta w oknie | Oficjalny zwiastun


Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 193 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Wytępić całe to bydło – nowy serial dokumentalny HBO debiutuje w ofercie HBO GO

Netflix prezentuje plakat nowego filmu Zacka Snydera „Armia umarłych”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner