Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.05.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś także swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon Dear White People / Drodzy biali! (2017) – serial, sezon 1-2 – 16+ – UHD/4K  – można pobrać – polskie napisy i lektor

Grupa czarnoskórych studentów zmaga się z problemami społecznymi na elitarnym uniwersytecie, gdzie, wbrew pozorom, nadal występują podziały rasowe.

W rolach głównych: Logan Browning, Brandon P. Bell, DeRon Horton
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Justin Simien

Twórca serialu, Justin Simien, napisał scenariusz i wyreżyserował nagrodzony film pod tym samym angielskim tytułem.

 

Sezon 1: Grupa czarnoskórych studentów zmaga się z problemami społecznymi na elitarnym uniwersytecie, gdzie, wbrew pozorom, nadal występują podziały rasowe.

Sezon 2: Romantyczne dylematy, troll w mediach społecznościowych i wielkie zmiany w Armstrong-Parker House popychają Sam, Lionela i ich przyjaciół do ostateczności.

Ostre konflikty, kwitnące romanse i rosnąca w siłę skrajna prawica dają razem wybuchowy koktajl, z którym muszą sobie poradzić znajomi studenci z Winchester.Dany Boon: Hauts-de-France (2018) – stand-up – 1g53m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

Eklektyczny występ francuskiego komika. Dany Boon snuje rozważania na temat swojej ojczyzny, debiutu na scenie i trudów wychowania zbuntowanych nastolatków.

W rolach głównych: Dany Boon
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Komedie, Stand-upy
Reżyser: Isabelle Nanty

Dany Boon wyreżyserował pokazującą jego rodzinny region komedię „Jeszcze dalej niż Północ”, w której sam zagrał.

 

Popularny francuski komik, Dany Boon, świętuje 25 lat pracy w show-biznesie efektownym występem pełnym zuchwałych żartów, piosenek i parodystycznych skeczy.


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy, 19 odcinek 2. sezonu serialu:

Designated Survivor (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: David Guggenheim

Sezon 1: W następstwie tragicznego ataku Tom Kirkman, sekretarz Gabinetu, zostaje mianowany prezydentem i musi stanąć na czele kraju coraz mocniej pogrążającego się w kryzysie.

Sezon 2: Spisek zatacza coraz szersze kręgi. Do gabinetu prezydenta Kirkmana dołącza nerwowy prawnik, a agentka Wells zawiera sojusz z brytyjskim szpiegiem.

S2:O19 – 19. Odcinek 19 – 44m

Kirkman przygotowuje się do przesłuchania mającego ustalić, czy nadaje się on do pełnienia funkcji prezydenta. Wells dzieli się podejrzeniami na temat tożsamości hakera.

Prezydent Kirkman musi podjąć poważne decyzje, podczas gdy terroryści coraz bardziej zagrażają państwu i jego rodzinie.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska – Anon, Manhunt i Koniec Gry (04.05.2018)

Netflix Polska: Premiery w ofercie cz. 2 (04.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...