Dzień Dziecka z HBO GO

Facebooktwitter

hbo go filmy

Już we wtorek, 1 czerwca, jak co roku obchodzić będziemy Dzień Dziecka. Każda rodzina ma swoją własną tradycję celebrowania tego święta, a wśród pomysłów na wspólne spędzanie czasu często pojawia się także rodzinne oglądanie filmów czy bajek. Z tej okazji wszystkim małym i dużym widzom z pomocą przychodzi serwis HBO GO.

We wtorek, 1 czerwca do serwisu HBO GO zostanie dodany świętujący w tym roku swoje dwudzieste urodziny, kultowy film Shrek, a także jego kontynuacja – Shrek 2. W pierwszej, nagrodzonej Oscarem animacji, zrealizowanej na podstawie powieści Williama Steiga, Shrek – charakterny i stroniący od obcych zielony ogr niechętnie wyruszy w misję uratowania pięknej księżniczki i będzie miał po drodze całą masę przygód. Natomiast w drugiej części, nominowanej w dwóch kategoriach do Oscara oraz w siedmiu do nagrody Annie, Shrek będzie musiał wyruszyć już z Fioną do Zasiedmiogórogrodu, aby poznać rodziców swojej ukochanej. Oba filmy od lat cieszą się sympatią widzów nie tylko ze względu na zabawną fabułę, ale także fantastyczny polski dubbing, którego twórcą był Bartosz Wierzbięta.

hbo go filmy

Innym tytułem do rodzinnego oglądania będzie Lorax. To zabawna historia z morałem o dwunastoletnim chłopcu, który opuszcza swoje plastikowe miasto w poszukiwaniu prawdziwego drzewa. Główny bohater, Ted, mieszka w mieście, w którym wszystko jest z plastiku, łącznie z roślinami. Chłopiec, beznadziejnie zauroczony piękną Audrey, która marzy o tym, by pewnego dnia zobaczyć prawdziwe drzewo, pewnego dnia odważnie opuszcza rodzinne strony, zdeterminowany, by odnaleźć roślinę i spełnić życzenie dziewczyny. Po drodze młody poszukiwacz przygód przecina ścieżki z Loraxem, drobnym, wąsatym obrońcą przyrody, który nie lubi intruzów.

Mali i duzi miłośnicy lasu oraz zwierząt chętnie pewnie poznają niezwykłe historie o mieszkańcach pewnego bajkowego lasu. W animacji Leśna gazetka zobaczą, jak każdego dnia na swoim drzewie Pan Sowa czyta w lokalnej gazecie „Daily Fable” o zabawnych przygodach pstrokatej załogi pierzastych i włochatych zwierząt zamieszkujących tenże las. Ich zabawne perypetie rzucają światło na wyzwania i korzyści płynące ze wspólnego życia, łącząc wciągającą klarowność klasycznych bajek z figlarnym, nowoczesnym poczuciem humoru.

hbo go filmy

Kolejnym bohaterem, z którym rodzinnie będzie można spędzić Dzień Dziecka jest lubiana przez dzieciaki gąbka SpongeBob Kanciastoporty. W HBO GO dostępne są trzy sezony serialu animowanego o jego przygodach oraz film SpongeBob: na suchym lądzie. 1 czerwca do tej listy dodany zostanie także kolejny film pełnometrażowy – wyróżniony trzema nominacjami do prestiżowych nagród Annie SpongeBob Kanciastoporty. Tym razem spokojne zazwyczaj podwodne miasteczko Bikini Dolne staje się miejscem zuchwałej kradzieży! Okazuje się, że ktoś zabrał koronę Neptuna, więc SpongeBob postanawia ją odzyskać. Pomysłodawcą serii, a także autorem scenariusza i reżyserem tego filmu pełnometrażowego jest wyróżniony ośmioma nominacjami do Emmy Stephen Hillenburg.

Lista rodzinnych tytułów, które 1 czerwca zostaną dodane do HBO GO:

  • Shrek
  • Shrek 2
  • Leśna gazetka
  • Lorax
  • SpongeBob Kanciastoporty

 

Jednak to nie jedyne filmy, które można wybrać do rodzinnego oglądania. Poza wspomnianymi nowościami w sekcji KIDS w serwisie HBO GO znajdą się pozycje i filmowe, i serialowe za każdego widza, bez względu na wiek czy zainteresowania. Są wśród nich m.in. takie filmy jak:

 

Wszystkiego dobrego dla dzieci małych i dużych!


 

Polecamy również

Przerwa z Sam Jay – nowy półgodzinny talk show w nietypowej konwencji debiutuje w ofercie HBO GO

Czerwcowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner