Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun miniserialu “Collateral” (2018) – premiera w marcu w jakości UHD/4K

Facebooktwitter

netflix-Collateral-s1-bg-1
Netflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun miniserialu “Collateral” (2018), który zadebiutuje w ofercie 9 marca 2018r.

Collateral (2018) – miniserial – 16+ – UHD/4K – polskie napisy i lektor

Prowadząc śledztwo w sprawie morderstwa dostawcy pizzy, policjantka z Londynu odkrywa siatkę, którą tworzą dilerzy narkotyków, przemytnicy i szpiedzy.

W rolach głównych: Carey Mulligan, John Simm, Nicola Walker
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórca: David Hare

Carey Mulligan w serialu w reżyserii S. J. Clarkson („Jessica Jones”) według scenariusza Davida Hare’a („Lektor”).


Serial „Collateral” to kronika prowadzonego w Londynie czterodniowego śledztwa w zagmatwanej sprawie zabójstwa dostawcy pizzy. Detektyw Kip Glaspie (Carey Mulligan) nie wierzy, że ofiara była przypadkowa, i za wszelką cenę chce dowieść, że morderstwo jest częścią większego, mrocznego spisku.

Powściągliwa detektyw Kip Glaspie na tropie siatki ksenofobicznych przestępców, którzy nie stronią ani od intryg, ani od brutalnych morderstw.


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje oferty (20.02.2018)

Premiera trzeciego sezonu serialu „Ash kontra martwe zło” już 26 lutego 2018r. w ofercie HBO GO. Emisja w Cinemax w kwietniu


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner