Showmax Polska: Joanna Krupa debiutuje na scenie muzycznej w SNL Polska. W odcinku zagrali Bisz i Radex

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

Joanna Krupa w SNL Polska (1)
Showmax: To był naprawdę pałerful show! Pierwsza prowadząca SNL Polska, Joanna Krupa, nie tylko oczarowała widownię, ale i w swoim debiutanckim klipie muzycznym zdjęła klątwę z negatywnie rozwijanego dotychczas skrótu „CHWDP”. Wraz z modelką na scenie pojawił się duet Bisz/Radex, który zaprezentował utwory z płyty „Wilczy humor”.

Prowadząca 6 odcinek znana jest ze swojej miłości do zwierząt i wsparcia, jakiego udziela czworonogom, które nie mają łatwego losu. Również w SNL Polska Joanna Krupa poświęciła temu tematowi sporo miejsca i zadbała o mocne wejście. Zaraz po przywitaniu się z publicznością zaprosiła na premierę swojego debiutanckiego klipu hip-hopowego „CHWDP”, w którym wytłumaczyła nowe znaczenie skrótu – Chcę Wam Dać Psa. Pod pseudonimem J Kru wraz z Heleną Ganjalyan, a.k.a. Hel G, rapowały o losie schroniskowych psiaków i namawiały do ich adopcji.

To nie jedyna odsłona, w jakiej tego wieczoru zaprezentowała się Joanna. W kolejnym skeczu modelka wcieliła się w rolę pięknej panny młodej zafascynowanej przyszłym mężem, którego uroda i intelekt budziły obawy księdza przed udzieleniem młodym błogosławieństwa. Gwiazda odcinka świeciła naprawdę jasno występując również jako stewardessa, obsługująca ekonomiczne loty linii „Fly Fabulous” czy zleceniodawczyni wykonania przeambitnego, modernistycznego projektu łazienki. Skecze z udziałem Joanny przeplatały muzyczne występy duetu Bisz/Radex, którzy zaprezentowali na żywo utwory ze swojej wspólnej płyty: „Potlacz!” oraz „Nie obrażaj się”.


Cały odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Fan page: https://www.facebook.com/SNL.Polska/


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (15.01.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (15.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...