Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (15.01.2018)

Facebooktwitter

netflix-Star Trek Discovery-bg-1

Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na styczeń 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

11 odcinek 1. sezonu Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

S1:O11 – 11. Wilk – 49m
netflix-star-trek-discovery-S1E11

Tilly proponuje radykalne działanie w celu uratowania Stametsa. Michael sprzeciwia się Cesarzowi, aby skontaktować się z tajemniczym przywódcą ukrytego obozu rebeliantów.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.netflix-El Vato-bg-1drugi sezon El Vato (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 5,88/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.6/10

Meksykański piosenkarz El Vato wraz z przyjaciółmi szukają szczęścia w kuszącym, acz zwodniczym świecie muzycznym Los Angeles.

W rolach głównych: El Dasa, Cristina Rodlo, Ricardo Polanco
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Twórca: Jorge Dorantes

W serialu gra El Dasa, meksykański gwiazdor muzyki pop. Historia chwilami przypomina jego własną drogę ku sławie.

Sezon 1: El Vato jest przekonany, że odniósł sukces w przemyśle muzycznym. Kariera muzyka nie jest jednak wcale taka prosta ani bezpieczna, jak mu się wydaje.

Sezon 2: Związany kontraktem z Lolo, ale pozbawiony płatnych występów El Vato wprowadza w życie szalone plany zarobienia pieniędzy, korzystając z pomocy przyjaciół i ojca.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty został dziś usunięty film:

netflix-A Good Rain Knows-bg-1A Good Rain Knows (2009) – film1g41m – 13+ – 6/10 można pobrać – polskie napisy
IMDb: 6.6/10

Będący w podróży służbowej architekt przez przypadek spotyka swoją miłość ze studiów i oboje odkrywają, że łączy ich coś więcej niż tylko platoniczne uczucie.

W rolach głównych: Woo-sung Jung, Gao Yuanyuan
Gatunki: Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Reżyser: Jin-ho Hur


Tylko do 13 lutego 2018r. będzie dostępny w ofercie serial:

netflix-Open Heart-bg-1Open Heart (2015) – serial, sezon 1 – 7+ – 7,29 / 10 można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.3/10

Nastolatka nie może poradzić sobie z zaginięciem taty. W ramach prac społecznych musi pracować w szpitalu, w którym poznaje osoby mogące pomóc jej w poszukiwaniach.

W rolach głównych: Karis Cameron, Justin Kelly, Cristine Prosperi
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórca: Linda Schuyler


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (15.01.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (14.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner