Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Aniołki Charliego”, “Moja mała Zoe” i „Ulysses i Mona”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na lipiec 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś 3 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Aniołki Charliego / CHARLIE’S ANGELS (2019) | film, akcja, komedia | 114 min | 12+

Sabina Wilson (Kristen Stewart), Elena Houghlin (Naomi Scott) i Jane Kano (Ella Balinska) pracują dla tajemniczego Charlesa Townsenda, którego agencja ochroniarsko-śledcza rozszerzyła swoją działalność na cały glob. Najmądrzejsze, najodważniejsze i najlepiej wyszkolone kobiety na całym świecie tworzą zespoły Aniołków kierowane przez wielu Bosleyów. Każdy z nich podejmuje się najtrudniejszych zadań, aby walczyć z niesprawiedliwością.

Laureatka BAFTY Kristen Stewart (Królewna Śnieżka i Łowca), Naomi Scott (Aladyn) oraz Ella Balinska (serial The Athena) jako przedstawicielki nowego pokolenia w rolach legendarnych Aniołków Charliego. Za scenariusz obrazu odpowiada Elizabeth Banks (trzykrotnie nominowana do Emmy za rolę w serialu Współczesna rodzina), a inspiracją do niego było opowiadanie Evana Spiliotopoulosa i Davida Auburna. Artystka również wyreżyserowała obraz i wcieliła się w jedną z głównych ról. Jednym z atutów filmu jest piosenka pt. “Don’t Call Me (Angel)” w wykonaniu Ariany Grande, Miley Cyrus oraz Lany Del Rey.

Reżyseria: Elizabeth Banks
Obsada: Naomi Scott, Elizabeth Banks, Kristen Stewart, Noah Centineo, Patrick Stewart, Ella Balinska
Kraj: USA

Aniołki Charliego wracają! W filmie w reżyserii Elizabeth Banks („Pitch Perfect”, „Igrzyska śmierci”) zobaczymy m.in. Kristen Stewart, Naomi Scott oraz Ellę Balinską.

Zależało mi, aby zrobić film pokazujący jak kobiety ze sobą współpracują, jak się wspierają, jak są dla siebie ważne, nie chciałam natomiast pokazywać ich zawirowań uczuciowych albo tego, że za rzadko dzwonią do matek i bardzo je to boli. Kiedy jestem w pracy, nie rozmawiam o takich sprawach, skupiam się na robocie. A dla mnie ważne jest, by pokazać Aniołki z szacunkiem – mówi reżyserka.


hbo go filmy

Moja mała Zoe / MY ZOE (2019) | film, dramat | 97 min | 12+
IMDb: 5.9/10

Isabelle (Julie Delpy) właśnie rozwiodła się z mężem Jamesem (Richard Armitage) i teraz przechodzi trudne chwile, walcząc o prawo do opieki nad ich córką Zoe (Sophia Ally). Skoncentrowana na swojej błyskotliwej karierze jako genetyk Isabelle bardziej niż pracę kocha tylko swoje dziecko. Dlatego kiedy pewnego ranka nie może dobudzić dziewczynki, wpada w wielką panikę. Zrozpaczona dowiaduje się, że Zoe doznała w nocy krwotoku mózgowego. Nie mogąc pogodzić się z sytuacją, Isabelle bierze sprawy we własne ręce i zaczyna walczyć o córkę.

Pełen emocji dramat mówi o matczynej miłości, która jest w stanie zmusić człowieka do robienia rzeczy z pozoru niemożliwych. W postać głównej bohaterki z powodzeniem wciela się dwukrotnie nominowana do Oscara francuska aktorka Julie Delpy (Przed zachodem słońca), która jest również reżyserką i autorką scenariusza filmu. W pozostałych rolach występują Sophia Ally, Richard Armitage (serial Hannibal), Daniel Brühl (Wyścig) oraz Gemma Arterton (007 Quantum of Solace).

Reżyseria: Julie Delpy
Obsada: Gemma Arterton, Richard Armitage, Daniel Brühl, Julie Delpy, Lior Ashkenazi, Sophia Ally
Kraj: Niemcy


hbo go filmy

Ulysses i Mona / ULYSSES & MONA (2018) | film, komedia obyczajowa | 78 min | 12+ |
IMDb: 5.9/10

Ponad pięćdziesięcioletni Ulysses (Eric Cantona) był niegdyś znanym francuskim artystą. Kilka lat temu uciekł jednak od rodziny i postanowił zakończyć swoją karierę. Teraz mieszka ze swoim psem Josephem w starej rezydencji pośrodku lasu. Dni spędza w samotności, grając w tenisa z maszyną lub słuchając ścieżek dźwiękowych filmów grozy. Ulisses jest znudzony na śmierć, ale jest zbyt dumny, aby się do tego przyznać. Mona (Manal Issa) natomiast ma dwadzieścia lat i jest studentką sztuki. Jej życie jako artystki nie mogło być bardziej beztroskie. Dni spędza między warsztatami rysowania a lekcjami teorii. Pewnego dnia dziewczyna niespodziewanie decyduje się odwiedzić Ulissesa. Po pierwszej próbie i pewnym niepowodzeniu, para wyrusza w podróż, która na zawsze zmienia ich życie.Intrygujący komediodramat o podróży dwojga artystów: mężczyzny, który swoje najlepsze lata ma już za sobą oraz stawiającej swoje pierwsze kroki w sztuce studentki.

Za reżyserię obrazu odpowiada nominowany do Cezara Sébastien Betbeder (Wyprawa na Grenlandię). W główne role wcielają się Manal Issa (Nieustraszona), Eric Cantona (Elizabeth), Mathis Romani, Marie Vialle (Powiew nocy) oraz Quentin Dolmaire (Dwie kobiety).

Reżyseria: Sébastien Betbeder
Obsada: Manal Issa, Eric Cantona, Mathis Romani, Marie Vialle, Quentin Dolmaire
Kraj: Francja


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Karel, ja i ty” i „Nie ma nas w domu”

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film „Double World”, prawie 20 filmów zostanie usuniętych z początkiem sierpnia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner