Netflix Polska prezentuje zwiastun filmu „Death Note / Notatnik śmierci” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-death-note-trailer-1Netflix Polska zaprezentował zwiastun filmu „Death Note / Notatnik śmierci” (2017), którego globalna premiera zaplanowana jest na 25 sierpnia 2017r.

Death Note / Notatnik śmierci (2017) – film – 16+ – polskie napisy
Upojony mocą magicznego notatnika chłopak zaczyna zabijać wszystkich, których uznaje za niewartych pozostawienia przy życiu. Film na podstawie słynnej japońskiej mangi.

W rolach głównych: Nat Wolff, Margaret Qualley, Lakeith Stanfield

„… „Death Note” (jap. デスノート Desu nōto?) – manga autorstwa Tsugumi Ōby, ilustrowana przez Takeshiego Obatę. Składa się ze stu ośmiu rozdziałów, liczby symbolicznej dla serii, wydanych w dwunastu tomach. Od 3 października 2006 roku do 27 czerwca 2007 trwała premierowa emisja anime Notatnik śmierci. Powstał także dwuczęściowy film kinowy, wydany pod tytułami Death Note: Notatnik śmierci i Death Note: Ostatnie imię, jak i również spin-off, L: Change the World. W połowie 2008 roku amerykańskie studio Vertigo Entertainment zapowiedziało stworzenie remake’u Death Note, którego premiera wstępnie planowana była na 2010 rok.

Oryginalny japoński tytuł to DEATH NOTE, chociaż spotyka się tam również pisownię デスノート. Pierwszej formy używa się w oficjalnych materiałach, takich jak okładki czy plakaty; w mandze, anime i filmach bohaterowie posługują się formą desu nōto zamiast death note – w skryptach oraz na kartach mangi pojawia się zapis デスノート. …” [Wikipedia]

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...