Netflix trafi do dekoderów sieci kablowej UPC w 2017 r.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

upc-horizon-netflix-1
Firmy Liberty Global i Netflix ustaliły, iż aplikacja Netflix pojawi się na dekoderach operatora kablowego w ponad 30 krajach. W Polsce firma Liberty Global jest właścicielem sieci kablowej UPC.

Amsterdam, Holandia – 14 września 2016 r.

Firma Liberty Global plc (“Liberty Global”), największy na świecie międzynarodowy operator telewizji kablowej i dostawca usług szerokopasmowego internetu ogłosił wieloletnie partnerstwo z firmą Netflix Inc. (“Netflix”), które zapewni dostępność oferty Netflixa dla klientów Liberty Global w ponad 30 krajach na całym świecie.

Partnerstwo jest kontynuacją udanego wprowadzenia oferty Netflixa na platformę Virgin Media w 2013 r.

Jako pierwsi z porozumienia skorzystają Holendrzy, którzy otrzymają aplikację Netflix na swoich dekoderach Horizon. Reszta klientów Liberty Global po technicznych aktualizacjach może oczekiwać pojawienia się dostępu do Netflixa na swoich dekoderach do końca 2017 r.

 

Źródło: Materiały prasowe firmy Liberty Global plc – http://www.libertyglobal.com/pdf/press-release/2016-09-14-Liberty-Global-Lights-Up-TV-Screens-with-Global-Netflix-Partnership-FINAL.pdf

KOMENTARZE:

9 myśli nt. „Netflix trafi do dekoderów sieci kablowej UPC w 2017 r.

 1. No proszę, kolejne potwierdzanie na to że w niedalekiej przyszłości tradycyjna telewizja nie ma racji bytu . Oczywiście to OGROMNY skrót myślowy ale chyba coś jest na rzeczy. Gdyby tak w netflixie były jeszcze transmisje sportowe i więcej filmów dokumentalnych to rozstatbym się z kablowką:)

  • Chodzi wyłącznie o uruchomienie usługi na dekoderach. Tak BTW dekoder horizon od UPC to straszna padaka. Netflix więcej straci niż zyska gdy usługa będzie utożsamiana z tymi niedorobionymi dekoderami.

   • Albo ludzie zobaczą, że Netflix działa lepiej na ich telefonach niż sprzęcie UPC i wyciągnął wnioski:D

   • W takim przypadku to straszna lipa. W tej chwili można Netflixa uruchomić na wiele innych (i mniej bolesnych) sposobów.

   • To uwierz sprawniej będzie Ci chodziło na dokupionym za grosze chromecast niż na kulawo chodzącym dekoderze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...