Netflix – Marvel: Jessica Jones 2. sezon – materiał zza kulis i dodatkowe kadry z serialu

Facebooktwitter

JessicaJonesS2_Horizontal-Bathroom_RGB-1
Netflix udostępnił dzisiaj materiał zza kulis drugiego sezonu serialu Marvel: Jessica Jones.

W pełnym akcji klipie wypowiadają się m.in Krysten Ritter, Carrie-Anne Moss, Rachael Taylor, Eka Darville oraz showrunnerka Melissa Rosenberg. Nikt nie przedstawiłby tej skomplikowanej historii lepiej niż zespół utalentowanych kobiet.

JESSICA JONES powraca na Netflix z drugim sezonem w Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca 2018 r.).  

O serialu Marvel: Jessica Jones:
Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave’a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest.

W serialu znów wsytąpią Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse), a do znakomitej obsady dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez.

Producentami wykonawczymi Marvel: JESSICA JONES na Netflix jest showrunnerka serialu Melissa Rosenberg (“Zmierzch”, “Dexter”), Raelle Tucker (“Czysta krew”), Jim Chory (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”) oraz Jeph Loeb – szef Marvel Televison (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”).


Marvel’s Jessica Jones / Marvel: Jessica Jones (2015) – serial, sezon 1 – 16+ – 9,18/10 UHD/4K/HDR/Dolby Vision
IMDb: 8.2/10

Jessica Jones ma za sobą trudną przeszłość. Swoje umiejętności wykorzystuje w pracy detektywa, aby wytropić dawnego oprawcę, zanim ten skrzywdzi kogoś w Hell’s Kitchen.

W rolach głównych: Krysten Ritter, David Tennant, Rachael Taylor
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Melissa Rosenberg

W 2015 r. jury Peabody Award doceniło tę nagrodzoną Emmy opowieść o superbohaterach za barwne postaci i bogactwo wątków.

Sezon 1: Jessica Jones jest bystra i odważna. Pracując jako prywatny detektyw, próbuje na nowo ułożyć sobie życie. To nie takie proste, bo powraca jej prześladowca z przeszłości.


Czytaj również:

Netflix Polska: Zwiastun 2. sezonu serialu „Marvel: Jessica Jones”, zdjęcia z planu i plakat

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cz. 3 (01.03.2018)

Showmax Polska: Katarzyna Pakosińska i Editors w SNL Polska


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner