Netflix Polska: Zwiastun 2. sezonu serialu “Marvel: Jessica Jones”, zdjęcia z planu i plakat

Facebooktwitter

netflix-Marvel Jessica Jones-bg2-1
W oczekiwaniu na drugi sezon przygód Jessici Jones, Netflix udostępnił dziś zwiastun serii Marvel: Jessica Jones. Materiał przypomina nam drogę, jaką przebyła do tej pory Jessica, pokazując wszystkim, co to znaczy walczyć jak kobieta.

JESSICA JONES powraca na Netflix z drugim sezonem w Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca 2018 r.).  

O serialu Marvel: Jessica Jones:
Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave’a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest.

W serialu znów wsytąpią Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse), a do znakomitej obsady dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez.

JessicaJonesS2_Horizontal-Bathroom_RGB-1

Producentami wykonawczymi Marvel: JESSICA JONES na Netflix jest showrunnerka serialu Melissa Rosenberg (“Zmierzch”, “Dexter”), Raelle Tucker (“Czysta krew”), Jim Chory (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”) oraz Jeph Loeb – szef Marvel Televison (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”).


Czytaj również:

Netflix Polska prezentuje zwiastun serialu „The Innocents” (2018) – premiera wkrótce

Netflix Polska: Aktualizacje oferty (20.02.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner