Netflix Polska prezentuje datę premiery 2. sezonu serialu “Santa Clarita Diet”

Facebooktwitter

netflix-santa-clarita-diet-s2-premiere-date
Netflix zaspokoi wasz głód kolejnych odcinków Santa Claria Diet już 23 marca 2018r!

Sheila (pomimo niezaspokojonego pragnienia na ludzkie mięso), Joel (mimo morderczych żądz swojej żony) i Abby (chociaż jej matka wykazuje nowe chęci zarówno do życia, jak i do odbierania go) Hammondowie mają się doooobrze. Nie no, serio. Wszyscy mają się po prostu świetnie. Dieta Santa Clarita jest wprost kapitalna! Powtarzamy: Wszystko. Jest. W. Porządku. I wszyscy przekonacie się o tym w drugim sezonie Santa Clarita Diet, którego światowa premiera już 23 marca 2018r. na Netflix.

Santa Clarita Diet
Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem agentów nieruchomości, którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby (Liv Hewson) w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich życie na drogę śmierci i zniszczenia… ale nie wszystko, co złe, źle się kończy.

Drugi sezon zaczyna się dokładnie w momencie, w którym się zatrzymaliśmy. Hammondowie muszą pogodzić się z tym, że Sheila jest już w zaawansowanym stadium swojej przypadłości. Nieumarła mimo wszystko desperacko próbuje wieść normalne życie na przedmieściach i uniknąć łatki potwora. Niestety – mimo, że mordowanie idzie rodzinie coraz lepiej – liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita niepokojąco wzrasta i fakt ten nie może dłużej pozostać niezauważonym. Hammondowie rozpoczynają poszukiwania źródła wirusa, aby zapobiec jego rozprzestrzenianiu i uratować ludzkość (co wydaje się być całkiem ważne). W tych trudnych okolicznościach bezwarunkowa miłość Sheili i Joela umacnia się. Oczywiście, związek z niemartwą osobą nie jest idealny, ale czy takie w ogóle istnieją?

Ogłoszenie daty premiery 2. sezonu na Facebooku: https://www.facebook.com/SantaClaritaDiet/videos/1605546402827793/


Czytaj również:

Netflix Polska: Zwiastun 2. sezonu serialu „Marvel: Jessica Jones”, zdjęcia z planu i plakat

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun miniserialu „Collateral” (2018) – premiera w marcu w jakości UHD/4K


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...