Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (08.08.2018)

Facebooktwitter

netflix The 100 s5

[AKTUALIZACJA] Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowe odcinki seriali:

12 odcinek 5. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-5 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jason Rothenberg

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

S5O12 – 12. Damokles: część pierwsza – 42min

netflix-the-100-S5E12

Wybucha bitwa, a zdrada doprowadza do katastrofy. Madi nie zgadza się z Clarke w kwestii losu Wonkru. Octavia mierzy się ze skutkami własnej lekkomyślności.

Następny odcinek zadebiutuje w ofercie 15 sierpnia 2018r.


netflix Explained s1
14
odcinek 1. sezonu Explained / Wyjaśniamy (2018) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.2/10

Pełen ciekawostek serial współtworzony przez Vox, który odpowiada na różnorodne pytania, np. dlaczego kryptowaluty zyskały popularność i czemu diety bywają nieskuteczne.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne

S1O14 – 14. Astrologia – 18 min
netflix explained S1E14

Czy znaki zodiaku mają wpływ na nasz los? Czy trafność horoskopów to tylko efekt placebo? Poznaj historię astrologii, jej naukowe podstawy i tajniki odwiecznego uroku.

Modyfikacje genetyczne, giełda, muzyczne fenomeny itd. — poznaj niezwykłe zjawiska, które kształtują współczesny i przyszły świat.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner