Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (16.03.2019)

Facebooktwitter

netflix Dynasty S2
Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy odcinek serialu Dynasty / Dynastia (2017).

14 odcinek 2. sezonu Dynasty / Dynastia (2017) | serial, sezon 1-2 | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb:  7.2/10

Opis Netflix: Wielki powrót słynnej telenoweli, która przyciągnęła przed ekrany tysiące widzów. Zobacz, jak rodziny Carringtonów i Colbych toczą walkę o fortunę i swoje dzieci.

W rolach głównych: Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley, Grant Show
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Sallie Patrick, Josh Schwartz, Stephanie Savage

Sezon 1: Do rodziny wkrótce dołączy nowa osoba, a tymczasem klany Carringtonów i Colbych wciąż walczą o fortunę i życie swoich dzieci.

Sezon 2: Carringtonowie nie dają za wygraną i robią wszystko, by ich dynastia podniosła się z popiołów, które pozostały po ich spalonej rezydencji.

S2O14 – 14. Paryskie legendy – 43m

netflix Dynasty S2E14

Fallon i Sam lecą do Paryża, gdzie dokonują odkrycia pozwalającego im przejrzeć na oczy. Blake doznaje olbrzymiej straty, po czym bierze sprawy w swoje ręce.

Dynastia (zwiastun)
Rodziny tak bogate jak te dwie są przyzwyczajone, że dostają to, czego chcą. A tym razem chcą wojny — ze sobą nawzajem.


netflix Robozuna S2
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2019 i planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2019r. swoją premierę w ofercie miał wczoraj nowy sezon serialu:

2. sezon Robozuna (2018) | serial animowany, sezon 1-2 | 7+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 5.9/10

Opis Netflix: Chłopiec i jego robot biorą udział w najtrudniejszym konkursie we wszechświecie, jednocześnie próbując wyrwać swój kraj z łap złego imperium.

W rolach głównych: Taylor Clarke-Hill, Tom Clarke-Hill, Larissa Murray
Obsada: Taylor Clarke-Hill, Tom Clarke-Hill, Larissa Murray, Brianna Price, Michael Obiora, Morwenna Banks, Rufus Jones, Duncan Wisbey, Danny John-Jules, Ali A
Gatunki: Seriale dla dzieci, Brytyjskie seriale i programy, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Fantazyjne, Emocjonujące
Twórcy: Ed Bignell

Sezon 1 (10 odcinków): Chłopiec i jego robot biorą udział w najtrudniejszym konkursie we wszechświecie, jednocześnie próbując wyrwać swój kraj z łap złego imperium.

Sezon 2 (10 odcinków): Ariston, Mangle i Bojownicy Freebotów znów muszą się bronić, ale czeka ich bardzo trudne zadanie, bo zła Danuvia stworzyła potężnego robota o imieniu Dominatus.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...