Netflix: Tuca i Bertie 🐧🐤 – oficjalny zwiastun!

Facebooktwitter

Netflix Tuca i Bertie S1 poster top
Netflix opublikował dziś zwiastun nowego serialu Lisy Hanawalt i twórców BoJacka HorsemanaTuca i Bertie! Serial wyląduje na Netflix już 3 maja 2019r.

Ta przyjaźń dodaje im skrzydeł!

O serialu Tuca i Bertie:

Animowany serial komediowyTuca i Bertie opowiada o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających.

Twórczynią 10 odcinków pierwszego sezonu jest Lisa Hanawalt (BoJack Horseman). Hanawalt jest również producentem wykonawczym serialu. Funkcję producentów pełnią też Raphael Bob-Waksberg (BoJack Horseman), Noel Bright (BoJack Horseman, Przyjaciele), Steven A. Cohen (BoJack Horseman, Jack & Bobby), Tiffany Haddish i Ali Wong. Serial wyprodukowała Tornate Company. Za animację odpowiada studio ShadowMachine.

Główne role: Tiffany Haddish, Ali Wong, Steven Yeun
Występ gościnny: Nicole Byer, Richard E. Grant, John Early, Reggie Watts, Tig Notaro, Amber Ruffin, Jermaine Fowler, Tessa Thompson i wielu innych.

Tuca&Bertie_Vertical-Main_RGB


Tuca i Bertie | serial animowany dla dorosłych | 16+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Animowany serial komediowy o perypetiach mieszkających w tym samym budynku kobiet-ptaków — jednej nieznającej trosk i jednej mającej ich aż za wiele.

Opis Netflix 1: Niezależna Tuca (tukan) i nieśmiała Bertie (drozd śpiewak) to najlepsze przyjaciółki, które lubią wsadzać dzioby w swoje sprawy i wspierają się na każdym kroku.

W rolach głównych: Tiffany Haddish, Ali Wong
Gatunki: Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Absurdalne, Sprośne, Dziwaczne, Zabawne

Tiffany Haddish i Ali Wong użyczają głosów tytułowym przyjaciółkom — tukanowi i drozdowi.

 


Czytaj również:

Netflix: Tuca & Bertie – zapowiedź nowego serialu twórców BoJacka Horsemana

Netflix: Zapowiedź serialu “Jinn”

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix: Tuca i Bertie 🐧🐤 – oficjalny zwiastun!

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner